0
clear
  • Hozee OTG Конвертор, Погодно OTG Адаптерот Мали Преносни за USB2.0 3.0 USB PD(Зелен)
  • -20%
  • -20%
Hozee OTG Конвертор, Погодно OTG Адаптерот Мали Преносни за USB2.0 3.0 USB PD(Зелен)

Hozee OTG Конвертор, Погодно OTG Адаптерот Мали Преносни за USB2.0 3.0 USB PD(Зелен)

DEN 537.60

Достапност
Достапно за нарачка

РОТИРАЧКИ И ПЛАСТИКА ВИТКАЊЕ на КОРИЦА : Конфигурирате ротирачки и пластика виткање покрие за да се заштити интерфејс од оштетување.КОМПАТИБИЛНОСТ : Тоа може да се назад компатибилен за USB2.0/3.0/USB PD, иако интерфејс е различна, може да биде реализирана од страна на префрлување.ДВЕ НАЧИН со ГОЛЕМА БРЗИНА за ПРЕНОС на ПОДАТОЦИ : Мини поддршка (само малку поголем од Микро USB) две начин со голема брзина за пренос на податоци, два канали може да поддржи 20 G/S во исто време.БРЗИНА на КОНВЕРЗИЈА : ЕДНА моќна интерфејс, кој може да го поддржи податоци, видео, и моќ во исто време, со брзо темпо.МАЛ И лесен : Мал, лесен и пренослив, удобен за носење и чување, plug and play.Функција : 1. Една моќна интерфејс, кој може да го поддржи податоци, видео, и моќ во исто време, со брзо темпо.2. Тоа може да биде наназад компатибилен за USB2.0/3.0/USB PD, иако интерфејс е различна, може да биде реализирана од страна на префрлување.3. Мини поддршка (само малку поголем од Micro USB) двонасочна високо‑брзински пренос на податоци, два канали може да поддржи 20 G/S во исто време.4. Конфигурирајте ротирачкото и пластика виткање покрие за да се заштити интерфејс од оштетување.5. Мал, лесен и пренослив, удобен за носење и чување, plug and play.Спецификација : Предмет Тип : OTG Adapter Material : ABS Школка.Тежина : Околу. 5.0 g/0.2 oz Compatible за USB2.0/3.0/USB PDFeatures : За V8 интерфејс OTG адаптерот Пакет Листа : 1 x OTG Адаптерот.

Спецификацијата

Item Type:
 OTG Adapter
Material:
ABS Shell. 
Weight:
Approx. 5.0g/0.2oz
Compatible for USB2.0/3.0/USB PD :
Features:
For V8 interface OTG adapter
Package List:
1 x OTG Adapter :

Со стоката дадена додека купуваат

●Обезбеди енергија за USB периферни уреди значи дека батеријата Работи за вашиот android паметен телефон ил

Ние стоиме зад нашите производи!Добредојдовте ни се најде со кој било производ што се поврзани со праша

На десен агол печатач кабел адаптер е повеќе флексибилен за да се поврзете на уредот за печатење, тоа мо

0 Адаптер Sliver и Злато Преку овој уред, можете да го полните вашиот телефон или лаптоп со помош на USB кабл

4 X Пакет со Три Различни Видови на Адаптер / Конектори за да ги задоволи вашите потреби.Премиум квалитет

Оваа џебголемина уред го претвора вашиот SAMSUNG Телефон во USBдомаќин.Ви овозможува да го поврзете компати

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

【 Спаси Простори 】Овој USB 3.0 Нагорна или Надолна позиција прстен аглеста продолжување на главата ви ово

Конвертор со полнење функција, поддршка PD брзо полнење, што ќе ви овозможи да го користите додека се пол

USB OnTheGo⭐ : Plug и употреба Работи за вашиот Самсунг Galaxy А50 со компјутерски периферни уреди, како што се флеш

Големина на : 20 1 Тип C connector со лиен вирус олеснување обезбедува кабел со сигурен перформанси и долг живо

Please wait...