0
clear
  • zzpp USB C ЦЕНТАР Тип C до 4 USB 3.0 Адаптер за MacBook Pro Мобилен Телефон, Лаптоп
  • -20%
  • -20%
zzpp USB C ЦЕНТАР Тип C до 4 USB 3.0 Адаптер за MacBook Pro Мобилен Телефон, Лаптоп

zzpp USB C ЦЕНТАР Тип C до 4 USB 3.0 Адаптер за MacBook Pro Мобилен Телефон, Лаптоп

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Може да се користи за Apple, за Dell, за HP, за Леново, за Xiaomi, итн.0 Адаптер Интерфејс : 4 USB3.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив, цврст и здрав за нас да се користи и има долг животен век.39 во Компатибилни модели : i Mac 2017,Macbook Ретината 12 Лаптоп 2015/2016,Mac Book Pro 2016/2017 13-инчен/15-инчен или Друг USB C Лаптопи, Компјутери, мобилни Телефони Пакет Листата : (не мало пакување) 1 × USB-C до USB3.Тип : USB -C до USB 3.вообичаените електроника производи на едно погодно место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4 X Пакет со Три Различни Видови на Адаптер / Конектори за да ги задоволи вашите потреби.Премиум квалитет

На десен агол печатач кабел адаптер е повеќе флексибилен за да се поврзете на уредот за печатење, тоа мо

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

USB OnTheGo⭐ : Plug и употреба Работи за вашиот Самсунг Galaxy А50 со компјутерски периферни уреди, како што се флеш

РОТИРАЧКИ И ПЛАСТИКА ВИТКАЊЕ на КОРИЦА : Конфигурирате ротирачки и пластика виткање покрие за да се заш

Конвертор со полнење функција, поддршка PD брзо полнење, што ќе ви овозможи да го користите додека се пол

Оваа џебголемина уред го претвора вашиот SAMSUNG Телефон во USBдомаќин.Ви овозможува да го поврзете компати

Големина на : 20 1 Тип C connector со лиен вирус олеснување обезбедува кабел со сигурен перформанси и долг живо

Ние стоиме зад нашите производи!Добредојдовте ни се најде со кој било производ што се поврзани со праша

0 Адаптер Sliver и Злато Преку овој уред, можете да го полните вашиот телефон или лаптоп со помош на USB кабл

●Обезбеди енергија за USB периферни уреди значи дека батеријата Работи за вашиот android паметен телефон ил

【 Спаси Простори 】Овој USB 3.0 Нагорна или Надолна позиција прстен аглеста продолжување на главата ви ово

Please wait...