0
clear
  • Homyl Правосмукалка, Безжичен Пренослив Канцеларија Sweeper - Пинк
  • -20%
  • -20%
Homyl Правосмукалка, Безжичен Пренослив Канцеларија Sweeper - Пинк

Homyl Правосмукалка, Безжичен Пренослив Канцеларија Sweeper - Пинк

DEN 263.52

Достапност
Достапно за нарачка

- Лесен за користење, само треба притиснете го копчето за вклучување на врвот на правосмукалка, тоа почнат да работат, Само unscrew долниот дел на прашина sweeper и исчистете ги со четка за чистење. - Висока вшмукување моќ т влијае на вашиот кои работат, учат или спијат, бидејќи тоа е тивка доволно.56 inch Package Вклучува : 1 Парче Вакуум Cleaner Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.на масата настрана. - Направени од пластика, лесни и издржливи, тоа е совршен подарок за вашите пријатели како housewarming фестивал подарок. * Висока вшмукување моќ помал шум : оваа мини десктоп правосмукалка со силна вшмукување моќ си го цица до многу прашина.Опис : - Cordless : енергија од батеријата со 2x АА ОД 1,5 V батерии (не се вклучени), тоа е погодно да се користи оваа правосмукалка насекаде. * Лесен за користење, само треба притиснете го копчето за вклучување на врвот на правосмукалка, тоа почнат да работат, Само unscrew долниот дел на прашина sweeper и исчистете ги со четка за чистење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.Воопшто не влијае на вашиот кои работат, учат или спијат, бидејќи тоа е тивка доволно. * Направени од пластика, лесни и издржливи, тоа е совршен подарок за вашите пријатели како housewarming фестивал подарок.Големина на Табела : Големина : прибл.* Cordless : енергија од батеријата со 2x АА ОД 1,5 V батерии (не се вклучени), тоа е погодно да се користи оваа правосмукалка насекаде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Модерен дизајн : Неговиот дискретен и компактен дизајн ви овозможува да се стави на вашата работна маса

Широко се Користи : Преносни рачен вакуум се опремен со 5 различни видови на додатоци за да ви помогне да

Џеб големина и симпатична изглед.Правосмукалка за мелено чај, искината хартија и прашина, фиока прашина

8 oz Package листа : 1 x Дијаметар 32 Converter1 x Дијаметар 35 Converter1 x Конвертирате Лактот Tube1 x Прошири Цевка 2 Sections1 x Вш

Карактеристики : 1.8 oz Package листа : 1 x Дијаметар 32 Converter1 x Дијаметар 35 Converter1 x Конвертирате Лактот Tube1 x Проши

3 microns во дијаметар.12 месеци обезбедување на квалитет на услугата.Домашно милениче коса чистење.Табела ч

Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Едноставен и Корисни Алатки : Моќе

Dustbowl капацитет 20.6 унци 16 ft.кабелот за напојување на движење.Проѕирен bagless нечистотија сад е лесно да се

[100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ] : ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво место!Ние ќе ви да

Нејзините 360 степени зголемувањето на ветрот и моќ силна вшмукување може лесно да се исчисти apertures и ѓуб

Електрични : батеријапогон (2 x AA, не се вклучени) Многу лесен за употреба : само да помине на површината з

Претпазливи и ефективно : Оваа мини десктоп правосмукалка е многу лесен за употреба и чување, а тоа е мно

Раце големина одговара за повеќето tabletop и conner место.Напојува од страна на две АА батерија (не се вклучен

ПОКРИЕНОСТ : 【Силна Cyclonic Вшмукување и Ниско ниво на Бучава】 : во Споредба со други рачни автомобил vacuums

4.5 засилувачи со .75 коњски сили мотор.Одличен за по скалите, тапацир, автомобил внатрешни работи и за дом

Производ модел : VC819 Моќност : 70 W Напон : 74 V.Производ тежина : 570g.Производ големина : 338mm долг; 76 Smm indiameter.Усл

✅【СЛАТКА УСЛУГА】 : Meiyou правосмукалки се секогаш го вашиот помошник ✅【ЛЕСЕН ДИЗАЈН】 : 20 Ft corded вакуум л

Please wait...