0
clear
  • Сет на 15! 75 Qt. / 19 Литри / 72 Литри / Црна Плоштадот Ѓубре Може Да Ѓубре Торба Додаде . Кујна Ѓубре Може Да Office Ѓубре Може Да Recycle Bin Отпад Кошница Touchless
  • -20%
  • -20%
Сет на 15! 75 Qt. / 19 Литри / 72 Литри / Црна Плоштадот Ѓубре Може Да Ѓубре Торба Додаде . Кујна Ѓубре Може Да Office Ѓубре Може Да Recycle Bin Отпад Кошница Touchless

Сет на 15! 75 Qt. / 19 Литри / 72 Литри / Црна Плоштадот Ѓубре Може Да Ѓубре Торба Додаде . Кујна Ѓубре Може Да

DEN 1474.32

Достапност
Достапно за нарачка

Кујна ѓубре може да се трајни, тешки-должност пластична конструкција го прави ѓубре располагање лесна процес и се грижи ова може да траат со години и ќе не ' рѓа, чип, или кора.Мазните површини на кошница кантите направи за чистење полесно и поефикасно одржување.ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈА СОБА ВО ДОМ – Идеален за бања, спална соба, кујна, деловен простор, пауза соби, канцеларии, workrooms, занает простории, магацини и други високи сообраќајни гранки.На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.ЛЕСЕН за ЧИСТЕЊЕ – Нашите канти за кујна / office / ресторан / специјално дизајниран за да ги чисти и да се исуши со леснотија за долго useage.Ова ѓубре дефинитивно може да служи за својата намена.Дали ви треба тоа во голем сообраќај лоби, зафатен кујна, или под контра од вашиот каса, ова ѓубре може ќе одам на работа!Во застана на работ на дното, исто така, обезбедува супериорни стабилност на рамни површини.Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде просторот е на премиум!Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина.ИДЕАЛЕН ЗА ЛИЧНИ ИЛИ ИНДУСТРИСКА УПОТРЕБА – големина одговара на било кујна со големи семејства и боја заврши уште може да изгледаат пријатни кога се користи во канцеларија простори.Специјално дизајниран за Тешки го Користите Овој wastebasket е направен од тешки-должност materilas кој обезбедува долготрајна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн

Прирачник за дренажа метод, лесен и брз.Добар целокупниот airtightness, подобро масловода поделба, и комприми

30" x 60" 2000 lb Капацитет.Двете Горниот и Долниот дел од Палубата се 12g со 11 / 2" Задржување на Усните.Прилагодл

Креирај свој затворен рајот со вашиот избор на нашата убава ѕид мурали.На дигитални слики ние се прикаж

DEN 1320.00

Поголема отпорност на оштетувања предизвикани од ултравиолетово внатрешна или надворешна употреба.На

Максимална сила, лесни палубата го прави овој совршен избор за движење на најголемиот дел на производот

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

МАЗНА ПОВРШИНА површината на watch стакло е мазна, отпорни на топлина, отпорно на гребење и носатотпорни.Л

Nongreasy.Лесен.Fastabsorbing.Дерматолог развиена.Дерматолог се препорачува.Опис на производот Neutrogena норвешка Фо

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Замена на Висок Квалитет на AC Ѕид Полнач.Текст : 100 V 240 V.Излез : DC5v, 2 A.Компатибилен со Fusion5 10.6" 16 GB Андроид Т

Prostar Гејмерски Лаптоп : 17.3 Инчи Full HD (1920x1080) 144 Hz Широк Поглед Агол, 72% NTSC, Мат Дисплеј.Високи Перформанси, Пр

ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Овој чевли организатор е брзо да се соберат користење на предвидени куки и виси во скло

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба,

Чува свежа храна за подолг период на време.Вакуум пумпа обезбедува херметички, течењедоказ печат.BPAfree и

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCKP2163 M12 ZCP21 M12 ZCE63 Карактеристики : 1 Тип на прекинув

Боја : ND64 77mm.Облик : Plano.Употреба : SLR камера филтер.Структура : SLR камера филтер.Материјал : Стакло.Опис : Item

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.HR Силикон Заштитн

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Спецификација за производ Материјал : PE и Платн

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за кори

【Висока безбедност】хоризонтална лента е направен од челик со мултиточка поддршка, која може да издржи

Please wait...