0
clear
  • Пакет - 4 предмети: Alana Перика од Аморе, Christy е Перики Q & А Книшка, BeautiMark Синтетички Шампон & Широк Заб Чешел - Боја: МЕРМЕР БРАУН
  • -20%
  • -20%
Пакет - 4 предмети: Alana Перика од Аморе, Christy е Перики Q & А Книшка, BeautiMark Синтетички Шампон & Широк Заб Чешел - Боја: МЕРМЕР БРАУН

Пакет - 4 предмети: Alana Перика од Аморе, Christy е Перики Q & А Книшка, BeautiMark Синтетички Шампон & Широк

DEN 7466.40

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет - 4 предмети : Alana Перика од Аморе, Christy е Перики Q & А Книшка, Beauti Mark Синтетички Шампон & Широк Заб Чешел.Секоја перика се протега на половина инч поголеми или помали користење на прилагодливи ремени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Напомена : По долго транзит , производи може да биде малку кластер, но тоа е многу лесно да се подобри.Раз

Боја класификација : лен.Губење на материјал : висока температура жица.Избрана свилен вистинска човечка

Прилагодлива Големина : Постојат два прилагодување ремени во внатрешноста на перика, која може да се ис

(Поддршка брза испорака; времето за испорака е 48 дена) 3) Логистички прашања : во Однос логистика, ние ќе в

Двојно двострано Перика Лента Еден перфориран перика лента со потење мрежа, што го прави двострано леп

13x1 Инчи Т Дел Чипка ,од Страна на Дел Само.Може да се Исправи, Завиткан, Избелени, Обоена и Стилизирана ка

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

1 .Headband Перика : Нов моден дизајн тело бран човечка коса перика со еластичен headband,без лепак и лесно да се н

Како вашиот перика беше испратена надвор, откако таа била произведена, има можеби малку надвор од форма

Лесни пред bud мрежа, 100% дише коса нето, силна еластичноста, зацврстување на лепливоста, тоа не е важно ког

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1501 RYLEE Продажба Перика Боја : 613, Светлина Русокоса / Боја се Прикаж

Чешел или четка со специјална перика чешел.Тоа може да се користи кога 90% сувост.Навивам на перика, заедн

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја

5 Advisable за цел богородица коса, природните бои и природните права ако сакате да багра, боја, перм косата с

Пред перење, нежно detangle користејќи широк заб чешел.Нека вашиот перика седат за неколку минути во сад исп

Меки и удобни.Убавината Засекогаш Перика е направен од 100% богородица човечка коса и висок квалитет на ч

Please wait...