0
clear
  • DSGYU Европски и Американски Пред Чипка Перика Полна Капа Црна Средината-Должина на Права Коса Природни Еластична Долга Коса Сидро (Боја : Б, Големина : Еден)
  • -20%
  • -20%
DSGYU Европски и Американски Пред Чипка Перика Полна Капа Црна Средината-Должина на Права Коса Природни Еластична Долга Коса Сидро (Боја : Б, Големина : Еден)

DSGYU Европски и Американски Пред Чипка Перика Полна Капа Црна Средината-Должина на Права Коса Природни Еластична

DEN 7473.84

Достапност
Достапно за нарачка

Природни и еластична.Европски и Американски пред чипка перика.Слатка и симпатична симулација на скалпот.Долга права коса, краток кадрава коса.Подобрување на постојната коса волумен, подобрување на изгледот.Европски и Американски пред чипка wig Sweet и симпатична симулација scalp Hair материјал : висока температура свила wig Product внатрешна нето : дише еластична net Bangs класификација : вертикален удира wig Applicable објект : female Hairstyle : долга права hair Features : Подобрување на appearance Efficacy : промена на фризура[Производ во боја] : природни црна, чиста black There е мала грешка помеѓу сликата и реална работа, која не е голем квалитет проблем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Премиум Чипка Мус Багра – Идеален за жени користење чипка перики, синтетички ткае, природни плетенки, и

Напомена : По долго транзит , производи може да биде малку кластер, но тоа е многу лесно да се подобри.Раз�

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1501 RYLEE Продажба Перика Боја : 613, Светлина Русокоса / Боја се Прикаж�

по природни воздух за сушење, навивам може да се чуваат како оригиналот.Губење на средството за смекнув�

Материјал : Мат висока температура свила.Должина : околу 45СМ во должина.Мат високитемпература свила : не�

Природна боја изгледа природно Не restyle косата премногу често премногу тешко,или на косата, лесно ќе се д�

5 Advisable за цел богородица коса, природните бои и природните права ако сакате да багра, боја, перм косата с�

Чешел или четка со специјална перика чешел.Тоа може да се користи кога 90% сувост.Навивам на перика, заедн

Губење на Материјал : 22 инчен долга кадрава коса, перики, мекост и како свој коса.Пакет : перика + бесплатн

7, Коса Должина : 1424 инч, вистински да го должина(треба да се добие кадрава коса полна исправи за да се изм�

Лесни пред bud мрежа, 100% дише коса нето, силна еластичноста, зацврстување на лепливоста, тоа не е важно ког

5 инчи【Пакет Содржина】перика + на hairnet【ве молиме Имајте на ум】1 Ве молиме да се разбере, според прилаго�

【Човечка Коса Перика】10 A одделение Бразилецот човечка коса перика, не метежот и минимална пролевање, в�

Заврши и да се исправи косата со соодветна температура.5"Уво до уво (крстот на врвот) : 12.Разделба Простор

Меки и удобни.Убавината Засекогаш Перика е направен од 100% богородица човечка коса и висок квалитет на ч�

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја �

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер �

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја �

Кадрава Намали Чипка Пред Перики Човечка Коса Ѓумбир Чипка Пред Перики Краток Перики Не Bang Sdamey Перики Ч�

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре�

Please wait...