0
clear
  • TYUXINSD Погодност Салата Мобилен Телефон Торба Рака Телефон Случај Спортска Торба Рака Работи Рака Торба Отворено Телефон Случај Рака Торба Трајни (Боја : Б, Големина
  • -20%
  • -20%
TYUXINSD Погодност Салата Мобилен Телефон Торба Рака Телефон Случај Спортска Торба Рака Работи Рака Торба Отворено Телефон Случај Рака Торба Трајни (Боја : Б, Големина

TYUXINSD Погодност Салата Мобилен Телефон Торба Рака Телефон Случај Спортска Торба Рака Работи Рака Торба Отворено

DEN 1336.80

Достапност
Достапно за нарачка

Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Музика мобилен телефон рака торба, за професионални спортски дизајн, независни главниот торба и под-торба дизајн, објект за сортирање.Висок квалитет на патент, мазен и лесен за користење, двојно трајни патент дизајн е полесно да се користи.Задебелена на вредноста тока, еластична рака бенд, удобно, да се спречи паѓање на off.Направени од најлон ткаенина, тоа е удобно и дише, кои можат ефикасно да се елиминира пот за време на вежбање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Drawstring затворање.Тенок одговара дизајн; една големина до е recommanded ако сакаат отворени се вклопуваат.Адво�

Задниот дел е дизајниран со еластична бендови и еластична рака бендови за удобност и заштита од испаѓањ

Тока Затворање : Погоден за кампување,отвореноживот,планинарење,пешачење,трчање,удобно стисок со рака �

ОДГОВАРА, ПОВЕЌЕТО ТЕЛЕФОН ДО 6,5" Size : 7.Сакам да излегувам со ранец carring телефон и копчињата, но обичните �

1 Автоеластични ленти и Velcros дизајн.Ве спречи да емитуваат од себе кога ќе се работи или трки 2...

Удобност и квалитетергономски и лесен дизајн обезбедува ракавите се не се лизга и безбедно, и се чувств�

Рака е Антикражба и совршен за активности на отворено како и шопинг,планинарење,фитнес,барови,концерти,

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкрат

Ние го цениме вашиот охрабрување.▲Ве молиме имајте во предвид : ☆ 1.Меки и удобни ткаенини, таписерии из�

Направени од оксфорд ткаенина, таа има добра текстура, водоотпорен, highdefinition дигитално печатење шема, св�

На armband сега доаѓа со премиум extender за рака за да ги собере сите оружје обемот : XМАЛИ 9" XLARGE 20" инчи.5" XLarge 20"

[Материјал] : Течни TPU Силикони Заштитни Случај Покритие за Samsung Галакси S21 Ултра,и опција со ткаенина рам�

Можете лесно може да се прилагоди на должината како што е потребно.By да го држите телефонот со рака,дода�

Водоотпорен zip и отвор за џек за слушалки, одржување на двата слушалки и паметен телефон заштитени.Го шт�

Флексибилен и лесен дизајн, лесно и трајно да ја користите.Вежба телефон Ракав.материјал, добра еластич�

Можете да го носат на телефонот чанта crossbody, на вашиот зглоб, на вашата рака, виси на половината, или било

Податоците внесени во слика е за повикување само, ве молиме погледнете.Арматура и удобност : Удобно кост

Тоа Карактеристики трајни спортзафат еластомер за безбедна се одржи, па дури и со повеќето активно да с�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Тенок одговара дизај�

Користење на висока еластичност брзо сушење мрежа, има ефекти на sweatproof, shockproof и висока еластичност.Тоа м

Високо чувствителните : маската се прави на транспарентен отпорно на гребење материјал кој обезбедува �

????НАДВОР ЏЕБОВИ, ОГРОМЕН ВНАТРЕШЕН ZIPPERED ЏЕБ, ЗДРАВ & УДОБЕН ЈАЖЕ се СПРАВУВА со јазли пораби под внатреш�

Водоотпорен капа дизајн.Надградба водоотпорен материјал, водоотпорен и sweatproof.Надградба TPU посебен филм

една рака прилагодливи.лесен водоотпорен најлон ripstop.Ние сакаме нашите обука и нашата музика, но сакаме

Лесен и лесно да се носат.Арм guard ќе го заштити вашиот надлактицата од тоа да биде хит од страна на bowstring.П

Издржливи патентите тестирани илјадници време, ви обезбедува долгорочно, безбедна секојдневно користе

Водоотпорен zip и отвор за џек за слушалки, одржување на двата слушалки и паметен телефон заштитени.Го шт�

Please wait...