0
clear
  • SSMDYLYM Multilayer наредени Овошје, јатчесто овошје Бонбони Плоча Торта Стојат Десерт Складирање Багажник
  • -20%
  • -20%
SSMDYLYM Multilayer наредени Овошје, јатчесто овошје Бонбони Плоча Торта Стојат Десерт Складирање Багажник

SSMDYLYM Multilayer наредени Овошје, јатчесто овошје Бонбони Плоча Торта Стојат Десерт Складирање Багажник

DEN 5917.92

Достапност
Достапно за нарачка

Бесплатни редење, било колокација може да биде еден слој или повеќе слоеви。.Што се зачувани во различни формати, голем капацитет, повеќе простор。.Место за сите видови на овошје и десерти по волја。.Триаголник интерфејс е постабилна нагоре и надолу.Мазна текстура,Транспарентен и текстура。.Бесплатни редење, било колокација може да биде еден слој или повеќе слоеви。Што се зачувани во различни формати, голем капацитет, повеќе простор。Место за сите видови на овошје и десерти по волја。Триаголник интерфејс е постабилна нагоре и надолу.Мазна текстура,Транспарентен и текстура。Забелешки : Прирачник за мерење, таму е неизбежно одредени грешка, ве молиме да преовладуваат во вид.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мултифункции : Нашата торта стојат поставени може да се користи како торта стои, cupcake стои, десерт екрано

Тоа карактеристики диви букети и расфрлани цути во нијанси на розова, fuchsia и жолта.Гроздобер шема и злат�

Секоја променлива може да биде различен.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни email.♥Сте �

НОВИОТ МАТЕРИЈАЛ СО РАЗЛИЧНИ ТРАДИЦИОНАЛНИ МАТЕРИЈАЛ Еколошки и одржлива употреба на новиот PP Пластик

Гаранција Услуга на Клиентите : Vith Elk е професионална торта застане / десерт плоча manufactor 1 10" Круг Десерт П

Материјал торта стојат вклучува сет од 3 парчиња, направен од висококвалитет и екопријателски метал.Ди�

Три Нивоа : Основа дијаметар 23 см Средината на тиер дијаметар 19 см Врвот ниво дијаметар 15 см 32 см.Четир�

ИМПРЕСИВНИ ДЕТАЛИ : На акрилик прачки на cupcake кула екранот имаат вградени cupper орев во средината со цел да

Кристал Торта Стојат : Нашата јасни торта стојат карактеристики декоративни лустерот кристали фитили п

★ Материјал : Направен од Железо смола, метал, огледало стакло, трајни и стабилни доволно да се одржи cupcak

Здрав Материјал : На ниво лента е нетоксични и еднократно.За разлика од другите кревка, wobbly стојат, нашит

Може да се користи како торта стојат, десерт, бонбони бисквит екранот стојат или овошје послужавник...

Ако имате било какви проблеми ве молиме слободно можете директно да контактирате со нас.КАРАКТЕРИСТИКИ

ДОДАДЕ ДЕКА ЗАВРШНИ ДЕКОРАТИВНИ ДОПИР НА ВАШАТА СПЕЦИЈАЛНА ПРИЛИКА Вие поканети вашите гости над и слу

НОВИОТ МАТЕРИЈАЛ СО РАЗЛИЧНИ ТРАДИЦИОНАЛНИ МАТЕРИЈАЛ Еколошки и одржлива употреба на новиот PP Пластик

【Пакет вклучуваат】ќе добие 2 групи на торта стојат справи со додатоци, со ИСКЛУЧОК на ПЛОЧИ.Дршката дод

Торта Алатки Тип : Стои.Тип : Торта Tools.Материјал : Метал.Лесен за користење : потполно обновливи и лесно д�

Големина : Мала плоча големина : 20cm, голема плоча големина : 25cm.Широк спектар на апликации : Овие пластичн�

100% висок квалитет, од нерѓосувачки челик со висок полски огледало финиш.Оваа торта застане е совршен пр�

Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да

5 cm)Купи Сега со Нула Ризик!Ако не сте задоволни со нашата Торта Стои за било која причина, ве молиме конт�

Please wait...