0
clear
  • OMAX 40X-2000X 10MP Дигитален План Бесконечност Trinocular Siedentopf LED Соединение Биолошки Микроскоп
  • -20%
  • -20%
OMAX 40X-2000X 10MP Дигитален План Бесконечност Trinocular Siedentopf LED Соединение Биолошки Микроскоп

OMAX 40X-2000X 10MP Дигитален План Бесконечност Trinocular Siedentopf LED Соединение Биолошки Микроскоп

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дигитална камера : - точно боја 3584x2748 пиксели (10 M пиксели) - 0.Овој микроскоп е идеален за клинички канцеларии, ветеринарните лаборатории, и истражувачки лаборатории.Напредни микроскоп има четири висок квалитет ПЛАН бесконечност achromatic цели [4 X, 10 X, 40 X(s), 100 X(s,нафта)], Siedentopf trinocular гледање главата со прилагодливи фото цевка, телото рамка, обратна обновлив четворни nosepiece, голем двоен слој механички фаза со скала, посветла & побели осветлување поради 3 W LED променлива интензитет на светлина и напредни 0.Во комбинација со својата WF10 X/18 и WF20 X eyepieces, микроскоп нуди осум ниво magnifications од 40 X да 2000 X.25 кондензаторот со ирис отворот дијафрагмата, кондензаторот центар прилагодливи, врвот леќа може да замав од светлината пат; Боја филтер : зелена, 45mm во дијаметар, за trasmitted светлина; Напојување : AC 115 V/230 V (switchable), 50/60 Hz, САД и Канада plug верзија.Вкупно зголемување : 40 X-80 X-100 X-200 X-400 X-800 X-1000 X-2000 X; Eyepieces : широко поле WF10 X/18 и WF20 X; Цели : ПЛАН за бесконечност 4 X/0.25 NA флип-топ кондензаторот со ирис контрола за неверојатна светлина контрола.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тежина : 1939g; Рачка за Отворање Агол : 0; Одржување Капацитет : 3400 Kg; Модел Бр : GH40380 Бар Отворањето Агол : 0; Ди

Она Што Го Прави : Да Добиете Мазна, Мека Рацете И Тешки, Силна Ноктите Со Овој Лесен Крем Со Хранлива Фор�

Бројот на Фиоки : 30 Ширина : 30 5 / 8".Длабочина : 14 5 / 8".Висина : 33".Овој тип на Производ име е Tennsco 3085 Триесет Фи�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

100% задоволство : Ако имате било какви прашања пред или по продажба, ве молиме слободно контактирајте со �

Clary мудрец и Римска камилица помеша биле пријавени за помош со болка од ПМС симптоми, и тоа им помага да с

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Прилагодени за високи перформанси во вашиот објект со брза стабилизација на времето и висока резолуциј

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба...

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Катего

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

Дренажа Начини : Доаѓа со 3 видови на дренажа начини за да изберете од, вклучувајќи ги и прирачник, дифере

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

*Супер товарот : Лесно се вчита 100 кг возрасни, суперкапацитет огромен капацитет, дебел материјал...

Никогаш не се грижите за квалитетот кога купувате од Нашата продавница.Издржливи и трошоците за енерги�

Лесен и достапен вратата тела опции.Еднокреветни и двокреветни вратата апликации.Производот е произве�

Добивате во рок од 15 Дена!.Приказ на Референтни Видите Врзивно средство, 1in Капацитет, Црна.ВРЗИВА ПРСТЕ�

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Има каде да оди, но до ниво нагоре сè за вашиот висок интензитет на вежбање со сите нови жените LVLДО кој н�

Please wait...