0
clear
  • Siebzeh Nativity Божиќ Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x 6mm)
  • -20%
  • -20%
Siebzeh Nativity Божиќ Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x 6mm)

Siebzeh Nativity Божиќ Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за

DEN 1271.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Еко-Пријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густина и висока еластичност.TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи.Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии. 【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.6 см дебелина, Со голема мека заврши. 【Лесно да се Свитка & Носат】јога мат може да се свитка до лесно, што го прави идеален за патување јога мат.Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого.Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување.Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање. 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да се користи како кат тепих во вашата спална соба или за вашето домашно милениче да се опуштите и да се игра за тоа.Совршен за пилатес, вежби часови, салата, туширање, кампување, патување, плажа, и многу повеќе!. 【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од несакани нечистотија.Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : 4.5 мм дебел x 60cm x 183cm долго.Тестирани се сметаат за Слободни од Штетни Материи да Oeko Tex Ниво 1...

Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого.Апсолутно не се токсични изработени од Екосвесни

88% Полиестер, 12% Најлон.Дали сеуште се користат гумени јога душеци кои не се апсорбираат потта?Вие треба �

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобност, овозможува амортизирање за ваше

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години

Удобноста На : 0.6 см дебелина, висок квалитет на перница е направен од високогустина на еколошки материј�

ЕКСТРА ЈАКИ : Нашите најдобрипродажба на јога мат за studios, идеален за честа употреба.ДОБРА ИЗОЛАЦИЈА : ек�

71" долго 24" широк обезбедува удобност за луѓето од сите форми и големини 1 / 2" Ултра дебели мат со Pro Source Уд�

Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.Рампа се перат, може лесно да се чист�

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години

УДОБНОСТА идеални за почетници и искусни јогиите.НЕ се ЛИЗГА ТЕКСТУРА – 2 различни зафат модели се обез�

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години

Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време 【Машина Перат】рампа се перат, може �

КРИВАТА МАТ : Пракса надвор од кутијата!Нашите Крива Мат е уникатен hourglass дизајн е направен да одговара н

Одлично Не се Лизга влечење.Торба штити мат и го чува компактен Кеса направена од рециклирани домашно М

Апсолутно не се токсични изработени од Екосвесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да из�

Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.【ЕкоПријателски Материјал】јога ма�

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би

Оваа јога е направен од Екосвесни состојки 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеа

ЈогаЛуд Студио за Јога Мат Оган Retardant Црна, 4.5 мм 4.5 мм.Големина : 4.5 мм дебел x 60cm x 183cm долг;Тестирани се сме

Само костим за вашата перница, колената, зглобовите и раката може да зафат подот стабилна.Против Пролиз�

★Ова јога мат, обезбедува одлична поддршка за колена, назад и глуждовите за време на вршењето на вежба р

KESS In House curates секое парче на уметнички дела посебно имајќи го во предвид производот линија.Овие јога вежб

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Please wait...