0
clear
  • (10000pcs, по Кутија) #10-32 X 1/2 Машина Завртки со Рамна Филипс/Слот Комбо Вози Челик Бродови Слободни во САД
  • -20%
  • -20%
(10000pcs, по Кутија) #10-32 X 1/2 Машина Завртки со Рамна Филипс/Слот Комбо Вози Челик Бродови Слободни во САД

(10000pcs, по Кутија) 10-32 X 1/2 Машина Завртки со Рамна Филипс/Слот Комбо Вози Челик Бродови Слободни во САД

DEN 794.40

Достапност
Достапно за нарачка

#10-32 X 1/2".Станот Филипс/Слот Комбо Диск.Целосната Тема.Челик ; Цинк Позлатен ; ASME B18.6.3; SAE J82. Aspen сврзувачки елементи акции во текот на 30.000 различни сврзувачки елементи за итна испорака.Исто така, преку нашите партнери, имаме пристап до над 400,000 различни fastener видови; Стандард и специјализирани предмети од страна на печатење.Ако имате било какви прашања или не можат да најдат она што го барате за, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме тука да ви помогнеме. #10-32 X 1/2"; Машина Завртки - Рамни Филипс/Слот Комбо Диск; Челик, Цинк Позлатен; ASME B18.6.3; SAE J82; Целосна Тема Aspen сврзувачки елементи акции во текот на 30.000 различни сврзувачки елементи за итна испорака.Исто така, преку нашите партнери, имаме пристап до над 400,000 различни fastener видови; Стандард и специјализирани предмети од страна на печатење.Ако имате било какви прашања или не можат да најдат она што го барате за, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме тука да ви помогнеме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

М3 М4 M5 Крстот Вдлабнати Countersunk Head Машина Завртки.М3 М4 M5 хексадецимален завртки.М3 М4 M5 подлошки.Материјал

Ние, исто така, функција на целосна линија на САДнаправени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8 �

Вграденво миење главата.Climatek обложени и најтврдокорните челик.НАЛОЗИТЕ извештај ESR2442 Користи GRK малку Т

, може да се разликуваат од тие на сликата.Со гордост се Направени Во САД.Производ димензии, заврши, рако�

Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови зае�

Направени на автентични 304 од не ' рѓосувачки, заврши во спецификацијата, да обезбеди гаранција за квали�

На шрафовите не се лесно да се оштети, се посилни, и да имаме подолг живот.Тема дизајн е усвоен за да се на

Име на производ : Подесувате Отпорни Завртки; Пакет Содржина : 10pcs x Подесувате Отпорни на Завртка.Главна�

, може да се разликуваат од тие на сликата.ПРОИЗВОД SPECIFICATIONSPart # : 0000206996 Fastener Тип : MS35191 Машина Завртка Фили�

1 / 4"20 X 11 / 4".Машина Завртки, Пан Главата, Плоштадот На Одморите Диск.stainless_steel_188 1 / 4"20 X 11 / 4", Надворешно Наво

Пакет Димензии : 12.7 cms (L) х 7.62 cms (W) x 1.27 cms (H).Видот На Производите : Завртки.Пакет Количина : 1 Земја На Потекл

036"Нишка на Теренот : 40 Thread Теренот Тип : Coarse Thread на Ветер : Right Thread Покриеност : Full System на Мерење : Inch Material : Н�

【Димензии】 Модел : M4 x 50mm; Завртка Должина : 50mm / 1.97"; Теренот : 0.7 мм / 0.03"; Завртка Главата Кол : 8mm / 0.31" 【Ма

Боја : Црна Материјал : Јаглероден Челик Големина : 1x3mm ; 100pcs 1x4mm ; 100pcs 1x5mm ; 100pcs 1x6mm ; 100pcs 1x8mm ; 100pcs 1.2x3mm ; 100pcs 1.2x4m

На шрафовите не се лесно да се оштети, се посилни, и да имаме подолг живот.Тема дизајн е усвоен за да се на

Големина : М81.25 X 45 MM.Пан Главата, Филипс Диск.Користење со ореви или preнавој дупки на ист дијаметар & нишка

Се користи за да се зацврсти метални делови заедно.Цинк заврши за умерена заштита од корозија.Се зацврс�

Глава Тип : Pan head филипс.Дијаметар & Должина : #10 X 1 / 2 инч.Се користи за да се закачите на лим со други тенок

#1024 X 1 Машина Завртки.Копчето Главата 6Лобус Pin Вози Torx Бренд 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесувате Отп

Мерка М4 машина завртки,Навој Дијаметар : 4mm, Нишка на Теренот : 0.7 мм, Нишка Должина : 50 mm.Главата Големина :

Хексадецимален Главата И Gimlet Точка.Земја На Потекло : Кина.Од Името На Брендот : На Hillman Група.Боја Име : Н�

#832 X 2 Машина Завртки.Станот Countersunk Head.Хексадецимален Штекер Pin Диск 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесув

ПРОИЗВОД SPECIFICATIONSPart # : 0000201454 Fastener Тип : Машина Завртка 6 Лобус Пан Head Size Опис : #1032 x 1 Diameter / Номинална Големи

На шрафовите не се лесно да се оштети, се посилни, и да имаме подолг живот.Тема дизајн е усвоен за да се на

Производот е 5 LB15 / 8x8 EXT PH Завртка.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кин

Модел : М2.5x10mm; Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик; Завртка Должина : 10мм / 0.39"; Теренот : 0.45 mm / 0.018"; Заврт�

M3 x 12mm Црна Најлон Метрички ФилипсДупчиња Пан Глава на Машина со Завртки.Количина : многу од 100 парчиња.Ма

Please wait...