0
clear
  • DIY Пластични Усна Сјај Цевка, 10 Компјутери 6 ML Пластични Усна Сјај Цевка Празни Козметички Усна Сјај Сад Кармин Шише Усна Сјај Пакување Цевки за Жените Домашна Употр
  • -20%
  • -20%
DIY Пластични Усна Сјај Цевка, 10 Компјутери 6 ML Пластични Усна Сјај Цевка Празни Козметички Усна Сјај Сад Кармин Шише Усна Сјај Пакување Цевки за Жените Домашна Употр

DIY Пластични Усна Сјај Цевка, 10 Компјутери 6 ML Пластични Усна Сјај Цевка Празни Козметички Усна Сјај Сад Кармин

DEN 398.16

Достапност
Достапно за нарачка

Во исто време, тоа е лесно да се вклучени, едноставен и елегантен изглед, целокупната изгледа таписерии и уникатна, прекрасна и практични.Функција : 1.ПРЕНОСНИ И ПОГОДНОСТ : Ова празни DIY усна сјај цевка е лесен и мали, и е важен додаток за DIY усна сјај работа.Зошто овој DIY пластични усна сјај цевки се во вредност од изборот?Љубезно ве молиме да го проверите одговори како што е подолу.ОПРЕМЕНИ СО УСНА ПЕЧАТ : Секој празен усна печат цевка е опремен со усна печат за да се спречи усна сјај истекување, и ефикасно спречување на воздухот влез и непотребни истекување.Покрај тоа, четка главата е мека, и одговара на вашата усна крива, удобно да го користите.ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Овој празен усна цевка може да се користи и како сад за сите бои на усна глазура, усна сјај, усна масло, добар избор за почетници, за секојдневна употреба или правење усна сјај примероци. Четка главата е мека, и одговара на вашата усна крива, удобно да го користите.ОДЛИЧНА ABS МАТЕРИЈАЛИ : Ова празни усна цевка е направен од високо-квалитетна ABS материјал, стабилна и издржлив, безбеден и заштита на животната средина, може да ги исполни вашите долгорочна употреба барања, да ги реши вашите грижи. Одлично да се рефил вашиот усна бруто, лесен и удобен за носење.без разлика дали сте на патување или патување, или да користите дома, тоа ќе биде вашиот најдобар избор.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Lip Gloss Bottle
Material:
Plastic
Quantity:
10pcs
Capacity:
6ml/pc
Package List:
10 x Lip Gloss Bottle :
10 x Bottle Plug :

Со стоката дадена додека купуваат

DIY Вашите Сопствени Бои : Нашата усна база состојки може да се користи и во козметиката како што усна сја�

Хидратантен усна сенка со Argan, Јојоба и Витамин Е есенцијални масла за природен satiny сјај.Нелеплива, свет�

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Estee Lauder Чиста Појавува Мини Усна Сјај ~ Blackberry, .27 оз.Ова е големина на примерок цевка.27 мл / 7 ml.Речиси полна

Направени се од сите природни производи.SPF Заштита.НИТУ едно Животно Тестирање (види нашите реклами!).Гл�

(3)Вметнете го врвот на шприц или цевки торба во празна цевка за да се пополни усна сјај, пополнување само

Многу едноставен, многу убава и лесназакористење усна шминка серија.Понекогаш еден удар е се што ви тре�

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Усна Glosses.Taraji P Henson Lipglass е shimmery fuchsia сенка на многу сакаше MAC Lipglass.Важнича вашата доверба и самоувереност.Н

【Дизајн на Гума вметнете】 Со тесни затка во устата на шишето Гума insert Секоја цевка има гумени вметнув�

Greyed aubergine.Природни creme мат финиш со долго се носат 100% Вегетаријанската и суровостслободни.Им даде на ваш�

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

TKB ТРГУВАЊЕ, 23 Години DIY козметички Производи.TKB Polybutene може да се користи во многу различни типови на форм

【Природна Формула】 Јасно усна сјај има одлични долготрајни навлажнувачки ефект, веднаш се добие убава

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Please wait...