0
clear
  • CHENJUAN на камерата Леќи на Камерата Филтер за Hubsan Zino H117S/ZINO ПРО РК Летало Quadcopter УВ/CPL/ND4/ND8/ND16/ND32/НОЌ Комбо Поставите Резервни Делови (Боја : 6 во 1 Комбо)
  • -20%
  • -20%
CHENJUAN на камерата Леќи на Камерата Филтер за Hubsan Zino H117S/ZINO ПРО РК Летало Quadcopter УВ/CPL/ND4/ND8/ND16/ND32/НОЌ Комбо Поставите Резервни Делови (Боја : 6 во 1 Комбо)

CHENJUAN на камерата Леќи на Камерата Филтер за Hubsan Zino H117S/ZINO ПРО РК Летало Quadcopter УВ/CPL/ND4/ND8/ND16/ND32/НОЌ

DEN 535.20

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Brand Name : URUAVItem Име : Леќа Filter Model(Опционално) : УВ/ CPL/ ND4/ ND8/ ND16/ ND32/ НОЌ/ ND16 PL (1 PC)3-ВО-1 Комбо (УВ+CPL+ND8)/4-ВО-1 Комбо (УВ+CPL+ND8+ND16)/6-ВО-1 Комбо (УВ+CPL+ND8+ND16+ND32+Ноќта)/7-ВО-1 Комбо (УВ+CPL+ND4+ND8+ND16+ND32+НОЌ)Големина : 70x80x14mm Weight : 31g Usage : за Hubsan ZINO H117 S / ZINO ПРО РК Летало 4 K Камера-ND Филтер : ND филтер ги намалува количината на светлина што доаѓа во сензорот за близина, ви дава слобода да ја создаде својата работа со што се овозможува повеќе контрола на камерата е бленда, експозиција и сензорот за чувствителноста settings.- Оптичко Стакло : 16 Layers премиум multicoated оптичко стакло Водоотпорен, Scratchproof, Dustproof, Oilproof. - Инсталација : Ефикасно Завртка на систем за лесно прикачување/detaching.-УВ Филтер : Намалување на магла и подобрување на контрастот на вашиот видео и дигитални слики со минимизирање на количеството на ултравиолетова (UV) светлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Наутички декорација стил】 : Тоалетна хартија носителот стојат користи антички бања наутички дизајн, �

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Бројот на Фиоки : 30 Ширина : 30 5 / 8".Длабочина : 14 5 / 8".Висина : 33".Овој тип на Производ име е Tennsco 3085 Триесет Фи�

Боја Име : 9 КОМПЈУТЕРИ.Предмет тип : Fastener & Клип.Објектот тежина : 0.2 кг.Објектот висина : 4.7 cm.Објектот долж

Материјалот е повеќе дебели и може да се користи за долго време.Примена : за да ги чува сите видови на обл

Лесен и достапен вратата тела опции.Еднокреветни и двокреветни вратата апликации.Производот е произве�

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба...

✎【Лесен За Употреба】Вие само треба да нежно се притисне на течни боја надвор од шише.Специјално дизај�

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за пом

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Loopacell Бренд CR2016 батерии Заменува DL2016, ECR2016, BR2016 И сите Жители.Супер Свежи, со Врвен Квалитет, се Работи за �

За 36" Workstations.Црна боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED2036 Виси Фиока Единиц

15mm f / 3.54.5 E ЕД AFS Fisheye NIKKOR Леќа LCK102 Лизгана Предна Леќа Капа LF4 Задните Леќи на Капа HB80 Бајонет Леќа Худ CL12

Привремено се држи до жад камен или кристал палета.Го задржува eyelash продолжување лепило кул.Доволно про�

Оваа trinocular микроскопија е добро за настава, демонстрација, клиничкото испитување и истражување намена.�

Please wait...