0
clear
  • ЗНАЧИ ДОБРО NSD15-48S3 3.3 V 3.75A12.375W DC-DC Регулирани Единствен Излез DC/DC Конвертор
  • -20%
  • -20%
ЗНАЧИ ДОБРО NSD15-48S3 3.3 V 3.75A12.375W DC-DC Регулирани Единствен Излез DC/DC Конвертор

ЗНАЧИ ДОБРО NSD15-48S3 3.3 V 3.75A12.375W DC-DC Регулирани Единствен Излез DC/DC Конвертор

DEN 628.56

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Не-изолирани (NID30/60).Висока ефикасност до 96% (NID30/60).Економски отворен дизајн на рамка (NID30/60).Заштита : Краток спој / Преоптоварување / Текот на напон. 2 години гаранција.Карактеристики 4 : 1 широк влезниот опсег (NSD15), 3 : 1 широк влезниот опсег (NID30/60 5~15 V)1500 VDC I/O изолација (NSD15)Заштита : Краток спој / Преоптоварување / Над voltage Dual во линија пакет (NSD15), еден во линија пакет (NID30/60)Вграден далечински ON/OFF контрола на Излезниот напон средување на функцијата (NSD15) за Ладење од страна на слободен воздух конвекција Не-изолирани (NID30/60) Висока ефикасност до 96% (NID30/60) Економски отворен дизајн на рамка (NID30/60) 2 години гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Нашите Ротациони Конвертори се толку лесно како 1, 2, 3.На ADX ротари фаза конвертори имаат тековна контрол�

Оваа напонски трансформатор ви нуди безбеден, сигурен, прифатлива & погодно решение за конвертирање на �

Најдобро за : 25 HP Било оптоварување, особено resistive, коригирана и компјутерски товари како CNC, VFD EDM, полначи

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Рационално управување со енергијата (RPM) обезбедува вкупно флексибилност да се доделат на располагање М

+5vsb е копија на напојување, која може да се примени за да направите резервна копија од контрола кола за д�

5 V, ограничување на висок напон 35 V)Излезниот Напон : DC0 Во максимален капацитет (OAH) / максимална Енергија (

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Име на производ : Патнички Адаптер;Приклучок Тип : EUUK НИ Приклучок за СЛЕДЕЊЕ на Приклучокот.Напојување :

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

1 Усвоена на висок квалитет на електронски компоненти, и прецизност процес, осигурете се за издржливост.

Литиумјон, нискохалоген централизирана; Резерви извор на енергија за HPE NVDIMMS; Поддршка на повеќе уреди.Н�

Широк апликации, може да се примени алат, Electrics & Домаќинство Апарат, Индустриски Equipemnt, на пример Електри

Структурата е едноставна и јасна, не се монотоно, и компактен дизајн штеди многу простор, па секогаш мож�

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Пред регулаторот на линеарни регулаторот, дистрибуирани енергетски систем за стабилна работа.Работнат

Модел : S 500 12 ВО ВРАТАТА УПОТРЕБА.Текст : 85 132 VAC 170 264 VA ;Излез : 12 V 40 A 500 W.Можете да изберете влезниот напон 110

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

На 5то Одделение : 6s приклучок, што се користи за да се поврзете на рамнотежа линија на различни брендови

Работи во повеќе од 150 земји, вклучувајќи ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА / САД / CN / ЈП / HK.Се конвертира штек

Универзални AC влез 90~305 VAC.Висока ефикасност до 96%.Fanless дизајн, ладење страна на слободен воздух конвекциј

Стандарден Приклучок, Прирачник, 3Годишно Производителот е Ограничена Гаранција.Фрекфенција : 50 HZ / 60 HZ.

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Текст протокол : PD2.0 или PD3.0 Излез избор : 5 V, 9 V, 12 V ,15 V, 20 V.Големина : 19mm должина, 10мм ширина и 4.3 мм дебелина.�

Please wait...