0
clear
  • Уво Прстени за Братучед, Фармацевт Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок за Фармацевт Братучед, Убаво Подароци за Братучед, Badas
  • -20%
  • -20%
Уво Прстени за Братучед, Фармацевт Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок за Фармацевт Братучед, Убаво Подароци за Братучед, Badas

Уво Прстени за Братучед, Фармацевт Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок

DEN 1198.80

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕН ПОДАРОК - Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Фармацевт тоа е совршен начин да ја искажете вашата љубов!.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Овој накит е направен од .925 фунта сребро.Тоа е во облик на цвет со AAAA одделение кубни циркони накит и ливчиња се triple-обложено со 14 K злато.ГОЛЕМИНА - висината на earring е 1.18 инчи (30мм).ПРЕКРАСНА ПОРАКА КАРТИЧКА - пораката картичка што доаѓа со овој подарок сигурно ќе ви донесе насмевка на лицето на личноста која го прима.Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и да се најде задоволство во својот прекрасен дизајн!.ГАРАНЦИЈА за квалитет - производот е страна-полиран во Мајами, FL и испратени до вашата врата. 100% задоволството загарантирани!Порака картичка дизајниран од страна на Феникс Семејство Подароци.Овој пар Фармацевт Сончоглед Earring е совршен подарок за личноста која ви носи среќа.Sunflowers се познати по својата убавина и способност да се донесе радост.Направени од .925 sterling silver метал, овој ѓердан карактеристики една лоза која сигурно ќе заличи вашиот ден!Оваа ставка ќе пристигне подарок-подготвени во нашите сопствени пакување со една прекрасна порака картичка.Сертификат за Автентичноста Картичка - Карактеристики на Gear Bubble Печат На Автентичноста, со кој се потврдува дека накит е рачно изработени и направена во вистински .925 фунта сребро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

30 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабду

Материјал : Бакар.Големина : 15 X13 mm.Боја : Како На Сликата.Тоа е многу погоден за занает љубовници.Можете л�

1 Пар Овална Cabochon База Празно 25x18mm Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм B5 LP2 Големина : Уво Пад : (Appro x

1 Пар Јастреб, Орел Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм O3 RK4 Големина : Уво Пад : 28 x 23 x 5mm (1.10" x 0.91" x 0.20"

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE51

1 Пар Хармоника Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм U9 OZ6 Големина : Уво Пад : 30 x 25мм (1.18" x 0.98"),Earring Кук

Спецификација : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Silver Size Табела : Внатрешна Големина : Прибл.Топло и

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм D8 EH6 Був.Големина : Уво Пад : Го�

Големина Инфо : нашите уво жици се околу 21~22mm долго, 13~14mm широк, pin : 0.7 mm; дупка : 1.8 мм, pin : 0.7 мм 10pcs / 5 парови с

Во потрага за накит изработка на материјали за вашиот обетки, белегзија, прстени, ѓердани, pendant, keychains, ша�

СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В�

1 Пар Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабдувач

30 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабду

СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В�

Пакување : 6pcs / многу.Материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик.Големина на : внатрешен дијаметар 10мм / 2.6 g 12mm /

Овие earring мислења функција половина cricle рамен ознака прикачен на некој пост.Станот ознака има прилагодл

Само го користите за да го направи вашиот личен обетки !.Сигурни да се направи повеќе елегантна и шарман�

* Стандардни Големини Одговара на Повеќето Обетки / Уво Studs / Кристал Earring / 925 Sterling Silver Earring / Дијамант �

СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В�

Please wait...