0
clear
  • NEXCOVER Брод Маска, Водоотпорен Тешки Брод Опфаќа Trailerable Runabout Брод Покритие Одговара V-Трупот, ТРИ-Трупот, Про-Стил, Рибарски Брод, Runabout, Бас Брод, Складирање Торба и Зат?
  • -20%
  • -20%
NEXCOVER Брод Маска, Водоотпорен Тешки Брод Опфаќа Trailerable Runabout Брод Покритие Одговара V-Трупот, ТРИ-Трупот, Про-Стил, Рибарски Брод, Runabout, Бас Брод, Складирање Торба и Зат?

NEXCOVER Брод Маска, Водоотпорен Тешки Брод Опфаќа Trailerable Runabout Брод Покритие Одговара V-Трупот, ТРИ-Трупот,

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

(Ние сме достапни модели / големини infographic за вашиот референца.Двојно stitched шевовите со ремени и засилено да се намали вода внесување од крои - Никогаш не се грижите за маската да биде лесно да се растргнат и да излегуваат во јавноста.Брод маска може да се заштити од оштетување built-up, сонце, ветар, прав и дожд штета на плажа или во дворот.Брод маска може да ја спречи грешки и пајаци од индексирање и изненадувачки нас за време на вода патувања.Брод маска може да донесе целосна заштита за предизвик морски средини.【Одговара Брод Големина】 : 14 ft-16 ft L & Зрак Ширина до 68". 【Клиентите и Квалитетот на Прво место】 : Ние секогаш се грижи за вашиот брод заштита засекогаш. 【Сите Временски Заштита】 : Нашиот брод корица има добра степенот на дебелината и експонати супериорен colorfastness, отпорен на УВ, repels дожд, отпорен на солзи и ладно напукнување, издржливи и долготрајни.Па го даде шут и да го додадете во количката денес!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Замена за повеќето педалата чамци до 115 L x 80 W Педалата брод маска е направена од 420 D оксфорд ткаенина мат�

100% водоотпорни, дише, АнтиУВ и Антиисчезнат.Двојно stitched шевовите, уредни цврсти и издржливи крои;.Мала т�

Ја елиминира речиси сите можни области кои би можеле да се соберат вода и оставете ја да се базен.Дизајн�

Сите временски заштита и лесно да се чисти.Бидете сигурни дека вашиот брод е сува пред покривање за долг

150 D Полиестер Педалата Брод Капак.Одговара На Повеќето 35 Лице Педалата Чамци.Еластична Дното Полите, ДП�

Магма премиум опфаќа се направени од вода и згаснат отпорни решение обоена акрилик да се спротивстави н

Направени од морски одделение polycanvas ткаенина со PVC облога.Дизајниран за двете долгорочно складирање, пр

ПОКРИЕ ГОЛЕМИНА : 112.5" L x 78.7" W Оваа маска е дизајниран да одговара 3 или 5 лице педалата брод.Одговара најмн

Size големината дизајн на педалата брод поклопецот е 115 L x 80 W / 292cm x 203cm, замена за повеќето Педалата Брод, P

150 Denier Сребро Полиестер.Се вклопува и 3 и 5 Лице Педалата Чамци.Поткрепени со 1 година гаранција.Кутија Ди�

Ткаенина слој технологија штити од нечистотија и дамки, додека обезбедување на водаотпор.Брзо ослободу

Оваа корица вклопува центарлинија должина од 15' 6"20' 5" и зрак paints 80"96".Оваа корица вклопува outboard motors.Нашите

Bimini врвот фитинзи покрие капа око крајот изработени од црна најлон,Тоа е издржлив и силен materals за тешки s

Please wait...