0
clear
  • Akro-Mils 30235 AkroBins Пластични Складирање Бин Виси Редење Контејнери, (11-Инчен x 11-Инчен x 5-Инчен), Јасно, (6-Pack)
  • -20%
  • -20%
Akro-Mils 30235 AkroBins Пластични Складирање Бин Виси Редење Контејнери, (11-Инчен x 11-Инчен x 5-Инчен), Јасно, (6-Pack)

Akro-Mils 30235 AkroBins Пластични Складирање Бин Виси Редење Контејнери, (11-Инчен x 11-Инчен x 5-Инчен), Јасно,

DEN 2154.48

Достапност
Достапно за нарачка

СКЛАДИРАЊЕ БИН ДИМЕНЗИИ - Надвор (10-7/8-Инчен x 11-Инчен x 5-Инчен), во Внатрешноста (10-1/4-Инчен x 10-Инчен x 4-3/4-Инчен) – Случајот на 6. ТЕШКИ - Овие кутии за складирање се направени со еден-парче индустриска сила пластични изградба и се ' рѓа, вода и корозија-доказ.ОДЛИЧНО ЗА– Организирање на училници, гаража, игра области, мала играчка складирање, болница снабдување соби, и многу повеќе – До 50 фунти капацитет оценка.ПЛАСТОВИДНО - Иста големина на кутии може да бидат наредени еден на друг, чување простор, истовремено овозможувајќи пристап до бин содржина.СО ГОРДОСТ СЕ НАПРАВЕНИ ВО САД.Тешки-должност Akro Bins ви помогне да ги организирате сè од workbench во еден автомобил гаража до полн магацин на делови.Било работа големи или мали.Претворете го вашиот неуредна простор во организирана, ефикасна работа област.Магацинот кутии внатре во кабинетите или во плакари да се организира содржината.Висат кантите за Akro-Mils louvered панели или шини да се ослободи работна маса или полица простор.Корал оние играчка тули или фигури.Продавница грицки или провизии предмети.Продавница и прикажување на хардвер за лесен пристап.Совршен за во болница снабдување соби.Се создаде две-bin Kanban систем за да се осигура дека вие никогаш не снема на резерви.Се прилагодите бин со факултативниот dividers да се создаде совршено решение за вашата складирање проблем.Карта на акции етикета на сопствениците да се вклопи во внатрешноста на етикетата област се продава одделно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дизајниран да издржи на тешки услови на хотел, ресторан, Кафетерија и други комерцијални кујни.Потоне п

Indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.ТM

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за пом

Прилагодени за високи перформанси во вашиот објект со брза стабилизација на времето и висока резолуциј

Тежина : 1939g; Рачка за Отворање Агол : 0; Одржување Капацитет : 3400 Kg; Модел Бр : GH40380 Бар Отворањето Агол : 0; Ди

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Никогаш не се грижите за квалитетот кога купувате од Нашата продавница.Издржливи и трошоците за енерги

Бебе перење кошница има голем капацитет, заштеда на простор, и може да се стави во многу места.Погоден за

*Супер товарот : Лесно се вчита 100 кг возрасни, суперкапацитет огромен капацитет, дебел материјал Разумн

【Наутички декорација стил】 : Тоалетна хартија носителот стојат користи антички бања наутички дизајн,

МОДЕРНАТА FARMHOUSE ДИЗАЈН : Овие модерни ѕид светлина тела се направени од метална конструкција, црвена зав

Добивате во рок од 15 Дена!.Приказ на Референтни Видите Врзивно средство, 1in Капацитет, Црна.ВРЗИВА ПРСТЕ

✎【Лесен За Употреба】Вие само треба да нежно се притисне на течни боја надвор од шише.Специјално дизај

【Само за i Phone 12 мини】①This батеријата случај само костим за i Phone 12 мини (5.4 инчен), Не одговара за i Phone 12 / 12

Indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.ТM

Loopacell Бренд CR2016 батерии Заменува DL2016, ECR2016, BR2016 И сите Жители.Супер Свежи, со Врвен Квалитет, се Работи за

100% задоволство : Ако имате било какви прашања пред или по продажба, ве молиме слободно контактирајте со

СЛИКАТА Е САМО за РЕФЕРЕНЦА СЛИКАТА Е САМО за РЕФЕРЕНЦА е кристализиран форма на гипс.Ви благодариме СЛ

Има каде да оди, но до ниво нагоре сè за вашиот висок интензитет на вежбање со сите нови жените LVLДО кој н

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Боја Име : 9 КОМПЈУТЕРИ.Предмет тип : Fastener & Клип.Објектот тежина : 0.2 кг.Објектот висина : 4.7 cm.Објектот долж

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Катего

Please wait...