0
clear
  • ZYF Вино Решетката Пластовидно Вино Решетката Када Caddy Фах Нерѓосувачки Челик Преку Када Полици Анти- ' Рѓа Бања Лента со Проширување Страни Вино Стакло Носители и Кн
  • -20%
  • -20%
ZYF Вино Решетката Пластовидно Вино Решетката Када Caddy Фах Нерѓосувачки Челик Преку Када Полици Анти- ' Рѓа Бања Лента со Проширување Страни Вино Стакло Носители и Кн

ZYF Вино Решетката Пластовидно Вино Решетката Када Caddy Фах Нерѓосувачки Челик Преку Када Полици Анти- ' Рѓа Бања

DEN 7386.96

Достапност
Достапно за нарачка

Проширување со када фах опрема сет, кој е совршен за вашиот меден месец, годишнина или датумот ноќ со чаши шампањ.Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, има подобра отпорност на корозија.Разумен структура, прекрасен изглед, лесен за инсталација.Погоден за кади до 75 см во внатрешноста, кадата фах оружје може да се прошири и да се прилагоди за да одговара на различни големина кади.Подготвен да се користи : Нема собрание потребно, не fiddly битови, само многу добар квалитет на производи за кои е дизајниран да трае.Вода едноставно канализација off.Универзална големина.Нашата услуга : Клиенти се секогаш на прво, ние го прават нашите најдобри за клиенти, вашите 100% задоволство е секогаш наша цел!Ние може да ви обезбеди со дополнителни им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас за да се добие на клиент прашања и одговори, сите информации ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.К&k Bath Лента,Не е прифатлива луксуз за вас, како и вашиот сакан.Изработка на вашата бања време повеќе relaxable и пријатно!По серија на третман, оваа бања caddy може да се избегне штетници и влага и не е лесно да се деформирани.Када Tray Style : модерна Големина : 16.5x5cm Material : Природни мермер, од не ' рѓосувачки steel Packing листата : Кадата Caddy X1 Tips : 1. Ако постои било оштетување за време на транспортот или не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе го реши тоа за вас во време, ве молиме да веруваат us2. Големина опис : прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка, во зависност од конкретната size3. Слика опис : Овој производ е донесена во вид, поради светлината, агол, екранот, и сл., таму ќе биде малку боја разлика, бег да биде отстранет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши проблемот во прв �

ДИМЕНЗИИ да се исчисти, избрише со влажна крпа и сува крпа.Направете го тоа лесно да го зграби вашиот уда

ГОЛЕМИНА : 76w x 20d x 4h cm / околу 30"w x 7.8"d x 1.5"h инчен, 82w x 20d x 4h cm / околу 32"w x 7.8"d x 1.5"h инч.МАТЕРИЈАЛ : Избраниот ви

¢ ¥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ¢ ¥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна, Без Плетење Точка На Дното.Висок Квалитет На Луксузни �

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна, Без Плетење Точка На Дното.Висок Квалитет На Луксузни �

Широк спектар на апликации, оваа лента е погодна за речиси сите стандардни кади на пазарот, и лесно може

Бањата за безбедност на потпирачи за раце се монтиран во купатило или тоалет, осигурувајќи дека туш каб�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

Висококвалитетни материјали : На фен држачот е изработен од издржливи елоксирани алуминиумски, кој е от

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

Овој производ не само што може да се користи како када caddy фах но и како лаптоп биро, таблет држачот за по�

Широк спектар на примена, нејзината големина е 69.5x22.5cm, погоден за сите видови на бањи, и тоа може лесно да

Бањата за безбедност на потпирачи за раце се монтиран во купатило или тоалет, осигурувајќи дека туш каб�

【Мал Раст, но Многу Корисни】Користите овој ефикасен ѕид монтирани фен носителот да организатор на ваш�

Се создаде дополнителен простор за складирање, да се зачува простор, организирање на остатоци...

¢ ¥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ¢ ¥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4

* Погоден за бања или бања организаторот Чување закачалка фен носителот, има фен tools да се спречи движење

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

¢ ¥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ¢ ¥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4

Тоа ќе биде хигиенски, ценаефикасен, и вашиот најголем сојузник!Тоа ќе ви обезбеди повеќе простор во нек

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и п

Please wait...