0
clear
  • ASRock Z390 Фантом Игри 4S LGA1151/ Intel Z390/ DDR4/ Quad CrossFireX/ SATA3&USB3.2/ М 2/ A&GbE/ATX Плоча
  • -20%
  • -20%
ASRock Z390 Фантом Игри 4S LGA1151/ Intel Z390/ DDR4/ Quad CrossFireX/ SATA3&USB3.2/ М 2/ A&GbE/ATX Плоча

ASRock Z390 Фантом Игри 4S LGA1151/ Intel Z390/ DDR4/ Quad CrossFireX/ SATA3&USB3.2/ М 2/ A&GbE/ATX Плоча

DEN 3816.00

Достапност
Достапно за нарачка

Поддржува 9-ти и 8-ми Генерација на Intel Core процесори.Digi Моќ дизајн.Процесорот : LGA1151. Чипсет : Intel Z390. Слотови : 2x PCI-Експрес 3. 0 x16 Слотови (кандидира еден во x16 или двоен на x16/x4), 3x PCI-Експрес 3. 0 x1 Слотови (флексибилни PCIe).Mfr Дел Број : Z390 ФАНТОМ ИГРИ 4 S.ПРОЦЕСОРОТ : LGA1151. Поддржува 9-ти и 8-ми Генерација на Intel Core Процесори.Digi Моќ дизајн. 8 Моќ Фаза дизајн.Го Поддржува И Интел Турбо Поттик 2. 0 Технологија.Го поддржува и Интел К-Серија отклучен Процесори.Поддржува ASRock BCLK Полн опсег Overclocking.Чипсет : Intel Z390. Меморија : 4x DDR4-4300+(ОК)/ 4133(ОК)/ 4000(ОК)/ 3866(ОК)/ 3800(ОК)/ 3733(ОК)/ 3600(ОК)/ 3200(ОК)/ 2933(ОК)/ 2800(ОК)/ 2666/ 2400/ 2133 DIMM Слотови, Dual Channel, ECC, Не-ECC, Unbuffered, Максимален Капацитет на 128 GB Слотови : 2x PCI-Експрес 3. 0 x16 Слотови (кандидира еден во x16 или двоен на x16/x4), 3x PCI-Експрес 3. 0 x1 Слотови (Флексибилни PCIe) Мулти-Графика : Поддржува AMD Quad Cross Fire X, Cross Fire X Технологија на Складирање : SATA : 6x SATA3 Пристаништа Поддршка RAID 0, 1, 5, 10, Intel Брзо Складирање Технологија 16, NCQ, AHCI и Топла Plug М. 2 : 1x Ултра М. 2 Порти (M Клучот), поддржува тип 2230/ 2242/ 2260/ 2280/ 22110 М. 2 SATA3 6. 0 Gb/s модул и М. 2 PCI Express модул до Gen3 x4 (32 Gb/s) Аудио : Realtek ALC1200 7. 1-Каналот High Definition Аудио КОДЕК LAN : Giga PHY Intel I219 V Gigabit Ethernet Контролер Порти : 8x USB 3. 2 Генералот 1 Пристаништа (4 задниот дел, 4 преку глава), 5x USB 2. 0 Пристаништа (2 задниот дел, 3 преку глава), 1x PS/2 Глувче Порта, 1x PS/2 Тастатура Порта, 1x HDMI Порт, 1x Антена Заграда, 1x RJ45 LAN Порта со LED, Аудио I/O Приклучоци Моќ Конектор : 1x 24-pin ATX Моќ Конектор, 1x 8-пински 12 V Моќ Конектор Форма Фактор : ATX, 12. 0 x 8. 4 инчен / 30. 5 x 21. 3 cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Поддржува 7 / 6 Генерација Intel Core / Pentium / Celeron процесори за LGA 1151 штекер.Поддржува DDR43866+(ОК) Меморија.Intel Optane М

2.5" да 3.5" адаптер за монтирање заградата за SSD.Изработени од метални материјали, цврсти и издржливи.Тип : �

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

LGA1151, Поддржува 6 Генерација на Intel Core Процесори.Intel USB 3.1 со USB ТипC 2 SATA Изразат конектори за до 16 GB / s за пре�

5 Gb E LAN со пропусен Опсег Management USB 3.Dual Channel НеECC Unbuffered DDR4, 4 DIMMs 0 Подготвени x16 Слот.ЗАСИЛУВАЧUP Аудио со ALC1220VB

★Материјал : Силикон ★Да се подобри ефикасноста на вашиот обработка на слика ★Компатибилен за Apple Macbook.

Робустен Моќ Дизајн : 8+2 Dr MOS моќ фази со алуминиумски chokes и издржливи кондензатори обезбеди сигурен моќ �

Направени од висококвалитетен материјал, издржлив, цврста и стабилна за нас да се користи.Замена на ста�

Мобилен Телефон Камера Заштитник,Highdefinition, ultrathin прецизни и точни дупка дизајн, ќе не блокира флеш кога п�

Добра компатибилност, како и проширување на просторот, не се смета за системот на меморија.DDR3 меморија, 1

Опис на производот Хардверски Спецификации Чипсет ESPRESSIFESP32 240 MHz Xtensa еден / dualcore 32битна LX6 микропроцесори

Име на производ : Breadboard Посветен Моќ Модул;Влез : DC 6.512 V.Излез : наизменична СТРУЈА 3.3 V 5 V;Конектор Тип : USB2.0

За да се избегне оштетување на напон стабилизирање на чип на Мотор Модул, ве молиме да користите надворе

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в�

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PCB.Net Тежина : 13g; Пакет Содржина : 1 x Моќ Конвертор.Модел : XL6009(CN6009);

Синхрони исправање, Висока ефикасност, 6.Висок квалитет на USB порт.Ултраниска статична струја 0.Не треба �

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

Поддржува AMD Ryzen 1 и 2 Генерација / Ryzen со Radeon Вега Графички Процесори и AMDсерија / Athlon Процесори за Приклу�

Компатибилен со Нескопосник Одбор 2 / 2 S.Цврсти, Квалитетни и Лесно да се Соберат.Во Кутија : Метал Случај

Поддржува 10 Генерација на Intel Core Процесори (Socket 1200).Поддржува DDR4 2933 MHz 1 PCIe 3.0 x16, 1 PCIe 3.0 x1 Графички Излез Опц�

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

32 GB Двојна DDR4SDRAM.Микро ATX форма фактор.Порти : 4 x USB2.0, 2 x USB3.2 Генералот Тип 1А, 1 x LAN (RJ45), 2 x PS / 2, 1 x.VGA (DSub), 1 x HDMI, 1

10 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 10 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050

Specifications Mfr Дел Број : GA990 FXAUD3 CPU : Штекер НА3+ Поддршка AMD НА3+ FX / НА3 Phenom II / Athlon II Процесор; FSB До 5200 МТ / s Chipset :

Приклучок : LGA1155 Меморија : 4x DIMM.Складирање Опции : SATA.Форма Фактор : ATX.Tyan S5512 Intel Приклучок за LGA1155 DDR3 SATA 6 GB /

Основни информации за 4.7 инчен капацитивни екран на допир на корица : Тоа е адаптиран за да може да T54.7 ин�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Постабилна и издржливи од обичните кондензатори.На матичната плоча користи модуларен и голема топлина

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Please wait...