0
clear
  • Belle Убавина Linebacker Eyeliner (Црна)
  • -20%
  • -20%
Belle Убавина Linebacker Eyeliner (Црна)

Belle Убавина Linebacker Eyeliner (Црна)

DEN 432.00

Достапност
Достапно за нарачка

ОСТАНУВА ВО МЕСТО 24 ЧАСА : Овој богат мат финиш црна течност eyeliner е дупка со доказ и нема да се префрлите на вашиот капаци.Нема менување потребни!.ВОДООТПОРЕН ОКО ШМИНКА : Ние сме создадени неверојатна водоотпорен eyeliner формула за да ви даде шик, дефиниран изглед кој ќе трае во текот на целиот ден!.ПОСТИГНАТ СОВРШЕН КРИЛЕСТИ ОЧИ : Нашата Течни Eyeliner Пенкало има лесен-за-користење, мека слаби совет кој ви овозможува да се постигне совршен елегантни мачка очи.ВАШИОТ ОДАТ НА ТЕЧНИ ЛАГЕР : Обезбедува electrifying дефиниција кога се користи сам, или спарен со pop на боја.Се применуваат директно до вашиот lash линија.Без СУРОВОСТ ШМИНКА : без Суровост, paraben бесплатно, и не volatiles.Квалитетна козметика, затоа што го заслужуваат тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Двојнона чело Дизајн】 Нашиот печат eyeliner комплет доаѓа со модели печат на едниот крај,се користи за ок

Наградуваниот EYELINER Урбана Распаѓање 24 / 7 ПланирамНа Eyeliner Моливи се наградуваниот водоотпорен eyeliner мол

❤【ВОДООТПОРЕН】 : нашата крајна водоотпорен течни лагер обезбедува дупка со доказ, шушка доказ, плаче д

Металик око лагер може да се подготви eyeliner база директно, без лепак, метал флеш eyeliner да ви обезбеди со сј

【Природни & Трае во текот на целиот Ден】објектот водоотпорен дупка со доказ по апликација се како прир

Изнесам вашиот внатрешен шминка уметник со Мери Кеј Течни Eyeliner Пенкало.Лесно да се одржи.Лесно да се лин

Храбар драма за период до 24 часа интензитет.Аглеста четка ви дава прецизна примена.Крем, шлаг формула гл

Прецизност Четка ултра парична казна прецизност eyeliner четка совет овозможува контрола кога цртање тенк

МОРА да се користи на мокра шминка четка да се меша производ додека да го достигне на крем конзистентнос

Eyeliner.Направи смел во смел нијанси!Чекор 1 Стискаш цевка нежно се додека формула доаѓа на резервоарот доб

Дупка со вода и отпорни : специјално формулиран за да остане стави за ситеден се истроши, тоа е совршен п

СТИГНАЛЕ EYELINER : Palladio Eyeliner Стигнале Eyeliner Молив има тенок, кредакако, лесензаприменуваат стигнале цевка д

✨【Elkизглед и Блескава Златен Сјај Декорација】Симпатична eyeliner молив цевка е исполнета со сјајот декор

【Multicolor за персоналните око шминка】Тоа содржи 8 боја течност eyeliners, може да ги задоволи постојано менува

● Богата боја која е само сјајни доволно за да се направи вашите очи се издвојува!Убава линија, тоа трае

ПРЕМИЕРОТ + ТОЧНИ + СЕТ : Направи Последниот Премиер + Точни + Сет Поставување Спреј preps вашето лице, ја нам

Добиете 2 eyeyurvedic kohl лагер Направени со чиста крави ghee и органско кокосово масло Природни состојки Чиста

За партијата, козметички шоу, во живо на шоуто, матурска вечер, танц партија, и свадба шминка.со уникатен

Храбар, богат боја ● Обезбедува совршена боја, со само една апликација, па има нема потреба да се оди во

СУПЕРSIZE SET Вклучува три 24 / 7 ПланирамНа Eyeliner Моливи : Перверзија (BlackestЦрна со Мат Финиш), Корумпирани (Тем

Givenchy.Make Up.Givenchy Веѓата & Лагер Parad' Очи Лагер.Parad Очи Течност Око Лагер #2 Кафени Легенда 3ml / 0.1 оз.Содржи ви

Нежна текстура:текстурата на сенката за очи молив е крем, мека и вулгарен.На сенката за очи молив оди на

Водоотпорен.Ултра Црно Мастило.Дупка Со Доказ.Shaker Топката.Нашите Прецизни Longwear Течни Eyeliner нуди ултра цр

LONGLASTING ТЕЧНИ EYELINER : Revlon Color Stay течни eyeliner е водоотпорен и останува стави до 16 часа.Нема smudging или smearing.НАЦРТ

✨ 【Сјајот Eyeliner】 Располагање со сјај за интензивна и брилијантен заврши.Тоа се испорача инстант боја pay

Живее во Лондон се погледне : Додадете дефиниција за вашите очи со Rimmel London прашувам'ink eyeliner.Бидете смели :

Please wait...