0
clear
  • Перика Длабоко Кадрава 13 4 Чипка Пред Човечка Коса, Перики Компатибилен со Црни Жени Пред Извлечен Природна Боја на Бразилскиот Коса Перика 130% Густина (Боја : А, Голе
  • -20%
  • -20%
Перика Длабоко Кадрава 13 4 Чипка Пред Човечка Коса, Перики Компатибилен со Црни Жени Пред Извлечен Природна Боја на Бразилскиот Коса Перика 130% Густина (Боја : А, Голе

Перика Длабоко Кадрава 13 4 Чипка Пред Човечка Коса, Перики Компатибилен со Црни Жени Пред Извлечен Природна Боја

DEN 1845.60

Достапност
Достапно за нарачка

Сите синтетички перики може да ги намали опаѓањето на косата и knotting. Не четка перика кога е влажно.Ние ви нудиме подобра перики и подобри цени. Не спреј гел вода и восок на перика, тоа ќе предизвика перика да се greasy3. [Спецификација]Пакување : 1x перика, 1x слободни перика cap Material : висока температура отпорни на топлина fiber Remarks : Сите производи се земаат во вид и различни монитори можат да имаат благо боја разлика.Подобро да одговара на кожата.Ако немаме перика што ви одговара, можете исто така да контактирате со нас, кажи ни фризура и бојата што сакате, и да ги прилагодите на перика која најмногу ви одговара. Првиот користите метална четка или чешел со игла да чешел вашиот hair2.Забелешка : Боја отстапување може да се случи поради различни прикажува,должината на перика се мери рачно и грешка е 1 до 2 cm.Висок-квалитет перика се произведува со рака-crocheting користење на висок квалитет на природна човечка коса. На перика на сликата е дизајниран од страна на нашите коса стилист.Изгледот е природно се реални.Ве молам, разберете дека вистинскиот производ ќе преовладува【Карактеристики】Погоден за голем број на глава форми : вештачки главата форма во внатрешноста на перика е флексибилен, прилагодлив во големина, и можете да го прилагодите перика според вашиот сопствен облик.Добиете повеќе реални постигнување на ефект, додека удобно носење.удобен за носење. Не носете перика на спиење, продавница лажни на перика решетката[белешки]1.На перика може да се исцеди за време на патувањето, но ние ќе се потрудиме да се заштити и да направи да се чувствувате задоволни.[Одржување Совети]1.должината на брановидна коса се мери по зацврстување.можете да го носат за ноќта на Вештерките, концерти, темата партии, свадби, датира, cosplay и сите други прилики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Никогаш не спие со влажна коса и ќе може да ја заврши за да се спречи заплитане.Правен Disclaimer Our перики се �

Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате од�

100% Бразилецот Remy Човечка Коса, мека, Мазна како Свиленкаста, минимум вирусот ,не метежот,Удобно Против К�

Кадрава Намали Чипка Пред Перики Човечка Коса Ѓумбир Чипка Пред Перики Краток Перики Не Bang Sdamey Перики Ч�

Губење на Материјал : Кадрава HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса; Отсечени од Млада Здрава Девојк

Печати на враќање превозот етикета.Дише и го задржува својот облик добро.Не се носат dreadlock на dreadlocks се но

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре�

БОЈА : Главната слика покажува RL6 / 28 Bronzed Sable боја; Bang Дополнителните Пред : 3 1 / 2", Круна 8 1 / 2", од Страна на :

Губење На Материјал : Бразилски Длабоко Бран Коса Снопови, 100% Необработени Богородица Бразилецот Човеч�

Некои од вода и средство за смекнување на косата и кадрава коса производи за нега може да биде многу кор�

【Коса Материјал】 Целосно машинанаправи перика, долгата брановидна перика е направен од висококвалите

Перика чипка и густината, и материјали : Ова перика е бесплатен дел, па можете да ја промените Компатибил

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с�

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с�

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1501 RYLEE Продажба Перика Боја : 613, Светлина Русокоса / Боја се Прикаж�

Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста.ако не,ние ќе ги организираме �

Природни и еластична.Европски и Американски пред чипка перика.Слатка и симпатична симулација на скалпо

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1500 MADALYN Продажба Перика Боја : 613 / Боја се Прикажани на модел : 613...

Please wait...