0
clear
  • Извезена Октопод Тропска Риба Отворено Ранец За Планинарење Кампување Два Во Еден Монтажни Платно Ранец Секојдневен Лесни Крпа Платно Класичните Основни Патувањ?
  • -20%
  • -20%
Извезена Октопод Тропска Риба Отворено Ранец За Планинарење Кампување Два Во Еден Монтажни Платно Ранец Секојдневен Лесни Крпа Платно Класичните Основни Патувањ?

Извезена Октопод Тропска Риба Отворено Ранец За Планинарење Кампување Два Во Еден Монтажни Платно Ранец Секојдневен

DEN 1224.00

Достапност
Достапно за нарачка

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,може да се смести во сите училишни материјали и дневни потреби. ★Мулти-слоевит дистрибуција : главната торба има дупли прегради,главниот торба е голем складирање џеб,од внатрешната страна на преградата содржи 4 џебови и 2 пенкало слотови;на втората страна на преградата содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент џеб.Предниот џеб содржи zip џеб.Повеќе прегради може да им служи на вашиот секојдневен живот. ★Мултифункционален ранец : Оваа торба може да се расклопуваат во ранец и гласник кеса,со голем број на рамо и дијагонала назад методи.Густата ремени и триаголен парче дизајн намалување на рамо притисок и да ви донесе удобност.Стилски ранец, кои ги комбинира спорт и рекреација. ★Ранец тежина : Во 0.65~0.75 kg само,овој лесен книга чантата никогаш нема да тежат на вас долу додека обезбедување на поместена на втората страна на преградата содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент џеб.Предниот џеб содржи zip џеб.Повеќе прегради може да им служи на вашиот секојдневен живот.***Една торба за двојна употреба, чантата може да се расклопуваат во ранец и гласник кеса,со голем број на рамо и дијагонала назад методи.Се користи како ранци,лаптоп ранци, вообичаена дневна торби за на училиште, патувања и планинарење.Голем дар избор за мажи, жени,момчиња и девојки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Оксфорд ткаенина, силни и издржливи.Широк рака со сунѓер обвивка, прилагодлив.Постојат два н

Направени од издржлив полиестер и кожа, allinclusive, убава и практична.Големина : 12.6 x 5 x 14.8 инчи (L x W x H).Stucture : 1

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Голем Капацитет За Складирање На Многу Објекти Како Што Се Падовите, Книги, Облека, Камера, Итн.【Лесни &

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Со двете мали и големи џебови за да ги собере сите на вашиот секојдневен essentials, на Nino Bossi Боби Кожа Ранец

Постои patch џеб на секоја страна од џебот на градите, што може да се користи за да се одржи еден чадор или п

Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Ваши

【ПОВЕЌЕНАМЕНСКОТО КОРИСТЕЊЕ & СЕКОЈДНЕВЕН СТИЛ】 На повлекување ранец може да се вклопи во вашиот пове

ПЕЧАТЕНИ Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Главната боја на ранец е Црна

100% Пена СТП Полиестер.Увезени.Патент затворање.Внатрешни работи поместена ipad или netbook ракави со велкро

Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.На дигитални слики ние се прикаже

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Производ Перформанси Ер

Постојат два уво токи на дното на торбата.Може да се користи како гласник торба / торба / crossbody ранец /

Премиум airmesh материјал 2 начини да се носат : ранец или crossbody.Метал брендирање.Преден џеб за мали предмети

Оваа торба ќе биде вашиот нов омилена работа!Само почнам да размислувам на сите места каде што можете да

Мултицелите : Може да се користи гласник торба / торба / crossbody ранец / неврзан daypack / прашка торба / гра

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

i Pad / таблет џеб.Три начин zip затворање.Внатре zippered divider и zippered џеб.Организатор џебови и пенкало циклуси.П

Материјал Опис Сина Морски Живот Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент...

Дејвид Џонс Париз жените мода канцеларијата дама работа travel секојдневниот ранец.Средна големина во пол

Материјал Опис Розова Flamingos Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент 1 Пред Патент Џеб, Пого

Со двете мали и големи џебови за да ги собере сите на вашиот секојдневен essentials, на Nino Bossi Боби Кожа Ранец

Патент затворање.Официјално Лиценцирани Ранец.Женска Мода Торба За Јуниори и Жените.Не се наменети за у

Please wait...