0
clear
  • Sourcingmap a16080100ux0204 М5 Тема 25мм Дијаметар Круг Алуминиум Диск Хардвер за Стакло Маса, Тон Сребро.
  • -20%
  • -20%
Sourcingmap a16080100ux0204 М5 Тема 25мм Дијаметар Круг Алуминиум Диск Хардвер за Стакло Маса, Тон Сребро.

Sourcingmap a16080100ux0204 М5 Тема 25мм Дијаметар Круг Алуминиум Диск Хардвер за Стакло Маса, Тон Сребро.

DEN 318.24

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Главен материјал : алуминиум; пакет содржина : 1 x алуминиум диск.Име на производ : алуминиумско диск; тежина : 12 G.Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Вкупна големина : 25 x 7. 5mm/1" x 0. 3" (d*t).Главната Боја : Сребро Тон;Вкупната големина : 25 x 7. 5mm/1" x 0. 3" (d*t);Навој Дијаметар метар : пат М5/0. 2".Направен од алуминиум материјал, Сребрен Тон на боја, прекрасен додаток за стакло маси, чај маси, итн.Пакет содржина : 1 x алуминиум диск.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Super Sliders Бар Лизгачи се идеални за лесно & брзо да се движат мебел низ carpeted површини.Нашата Само Стап Лизг�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : 16pcs x Мебел Лизгачи ; Големина : 30мм x 6.МАТЕРИЈАЛ : Мебел автостап лизгачи глајд модели

МАТЕРИЈАЛ : Мебел автостап лизгачи глајд модели се направени од PTFE, долговечност, и издржливост.НАМАЛУВ�

Мебел движат систем со lifter алатка и pack 4 тркала!тоа е одлична алатка за да ви помогнеме движење на тешки м

Ние го поминале меѓународна сертификација на ISO9001 : 2000 систем за управување со квалитет во моментов.Наша

Користи за движење на тешки мебел над carpeted области 1 во.и 13 / 4 во.круг лепило поддржан од лизгачи.Само леп�

Добра вест за Нова ГОДИНА!Заштеда на многу пари се користат купони ,во близина наскоро.Побрзај!.Се движа�

▼ Мора да Има Разновиден Мебел Двигател за Полнење:Со овој Мебел Lifter Двигател Алатки во Собата, можете

Кога ќе завршите со поместување на мебел,овие лизгачи може да остане во место или да бидат отстранети и �

Се движат Мебел без Напор Нашите мебел лизгачи за carpeted површини се движат лесно низ површини на теписи �

✌ Е ВАШИОТ МЕБЕЛ ПРЕМНОГУ ТЕШКИ ЗА ДА СЕ ДВИЖИ ЛЕСНО?ДАЛИ СТЕ ГРЕБЕЊЕ НА ПОДОТ ДОДЕКА СЕ ДВИЖАТ НА МЕБЕЛ?

Материјал : Мебел лизгачот е направен од пластика и се чувствува, безбедно костец мебел за долготраен за

Тоа е лесно да се користи.Тоа е многу издржлива.Произведени во Кина.Објектот Димензии : 4.75"L x 0.5"W x 7.0"H...

Во тешка мебел од четири агол во мебел движат тркала, секој потег под воланот има 4 мали тркала, се движат

ПРАВИ се ДВИЖАТ ТЕШКИ МЕБЕЛ НА ТЕШКО ДРВО ПОДОВИ ЛЕСНО – Slipstick премиум чувствува лизгачи функција ултра

Ставање на нашиот мебел лизгачи на нозете на вашиот мебел за да се избегне движат или scuffing вашите прекра

Објектот Тежина : 0.06 lb.Земја на Потекло : сад.Боја : Сива.Бренд име : Магијата Лизгачи.Магијата Лизгачи Апа

★ЛЕСНО ДВИЖЕЊЕ Со овие тефлон мебел лизгачи, вашиот дрвени столици ќе slide на тепих многу добро, и мебел �

Подигнете го мебел со една рака.Лесно собрание без никакви алатки.Лесно лифт, позиција, слајд, се приспо�

ШТО го ЗАСЛУЖУВААТ НАЈДОБРОТО ВО ФИТНЕС Нашите сет од 2 тренингот лизгачи доаѓа со многу freebies да ви помо

Никогаш повторно се слушне досадни стружење звукот на стол, се турка против цврста површина, нашите лиз�

Спецификации : Име на Производ : PTFE Мебел Sliders Material : PTFEColor : Blue Shape : Round Total Големина : 40mm x 6.Никогаш повторно

【Пакет се Вклучени : 】 1 тркала Lifter +4 Мебел Лизгачи + 4 Силикони Не се Лизга Мебел Влошки(дијаметар:80mm .15in

Заштита на Carpeted Површини Слајд & Сокриј Супер Желка се идеални за брзо и лесно движење на мебел низ carpeted

Секој стил е 8pcs.Солиден и Издржливи : употреба на висококвалитетни материјали, кои не се лесно да се дефо

Второ, Стави го лизгачот на ногата дното, и притиснете цврсто.Никогаш повторно се слушне досадни струже�

Ние ќе ви обезбедиме со задоволително.НЕ РИЗИК ПОВРЕДИ, САМО ЗАТОА ШТО САКААТ ДА се ДВИЖАТ ТЕШКИ ОКОЛУ О�

Вчитување тежина : 200lbs.✔ ЛЕСНО ДВИЖЕЊЕСо лепење Liyic комбо комплет мебел лизгачи под мебел и нозете,може �

Please wait...