0
clear
  • Pelco IMM12036-1EP 12 MP 270° Панорамски Pendant, Животната средина Вандалот Мрежа Отворено Камера со Движење Откривање на Следење, 2.7 мм Леќа, Сива
  • -20%
  • -20%
Pelco IMM12036-1EP 12 MP 270° Панорамски Pendant, Животната средина Вандалот Мрежа Отворено Камера со Движење Откривање на Следење, 2.7 мм Леќа, Сива

Pelco IMM12036-1EP 12 MP 270° Панорамски Pendant, Животната средина Вандалот Мрежа Отворено Камера со Движење Откривање

DEN 3863.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. 8 Pelco видео аналитичка однесување - складирање (Micro SD).Рое+ работи со Рое+ от мрежа за прекинувачи или моќ инјекторите.0 обезбедува одлична ниско-светло перформанси и вистински широк динамички опсег (WDR), постојано и истовремено.Со супериорен WDR, анти-блум технологии, 3 D бучава филтрирање и напредни тон мапирање, Sure Vision 2.Моќ извира покриени од еден ден.Постојана, лесна situational свест - Зумирате за детали живеат или на групата со клиентската страна на dewarping.Овие однесувања се овозможи на операторите да се фокусира брзо на настани и области на интерес.IMM Серија обезбедува близина реално време на фотографирање со една рамка го оценувате до 12.Power over Ethernet Плус (Рое+) - 1-1/2 во.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На BRCSDP12 12" купола нуди голема заштита на отворено во една компактна големина.Тоа го прифаќа BRC300 и Z330...

???IP66 ВреметоДоказ и Користете Безбедно?Оваа безбедносни камери за насловна Изработени Високаквалитет �

Врвен highdefinition слика : Тоа вработува 1 / 3 инчи висок квалитет CMOS сензор.Резолуцијата е до 1920x1080 со рамка го

2x EZVIZ C1 C 1080p Затворен Wi Fi Безбедносна Камера Smart Движење Откривање Зона.Full HD 1080p Видео и 40ft Супер Ноќ Визиј�

[Поддршка и ТФКартичка & Складирање Може да] Го поддржува повеќе начини да ги зачувате вашите податоци.Т�

Пакет Димензии : 10.0" (L) x 10.0" (W) x 7.0" (H).Тип На Производ : Безбедноста Камера.Пакет Количина : 1...

6 mm фиксен објектив; употреба на Отворено, Пластична тело, Водоотпорен IP66; Поддршка на P2 P далечински мони

0 мегапикселна (2560x1920 P) HD резолуција ; Добар квалитет на слика, поддршка хуманоидни откривање на алармот,

EVERSECU 8 Инчен Сите во Еден Ретината се Прикаже IP Камера Тестер на Безбедносен видео надзор Тестер Следи с�

Во полна боја на ноќниот режим, кога движење на објектот поминува, на бела светлина, ќе го вклучите, и сли

Ноќно Тип : Инфраред.Производителот Дел Број : CYBERVIEW 200 D.HD Снимање : Yes.Microphone The интегриран микрофон овозмо�

Сензор : 1 / 1.8" CMOS сензор.Леќи на камерата : 4.5~10мм (2.2 x) моторизирани varifocal леќа.Day & Night (МЦП), WDR (120d B), PИрис 30m (9

Во Amcrest, ние сакаме да се осигура безбедноста на нашите клиенти, нивните најблиски, домови и бизниси.НАЈ�

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

[Menselijk Авто Следење на]Де камера zal horizontale automatisch песна het lichaam wanneer iemand beweegt (u kunt openen на sluiten deze functie во СТАН)...

0 мегапикселна (2560x1920 P) HD резолуција ; Добар квалитет на слика, поддршка хуманоидни откривање на алармот,

Сензор : 1 / 2.8" CMOS (2.13 ПРАТЕНИК) Резолуција : 1920 x 1080 Леќи на камерата : 15mm Леќа Поле на Гледање 47.0°(H) за да 35.6

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Please wait...