0
clear
  • Вера Бредли Рециклирани Олеснат До Реактивна Тенок Возен Ранец, Плаза Medallion
  • -20%
  • -20%
Вера Бредли Рециклирани Олеснат До Реактивна Тенок Возен Ранец, Плаза Medallion

Вера Бредли Рециклирани Олеснат До Реактивна Тенок Возен Ранец, Плаза Medallion

DEN 3360.00

Достапност
Достапно за нарачка

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Се Носат На Согласност.Исплакнете темелно, се постават рамен да се исуши.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Внатрешни карактеристики 2 лизга џебови, 4 пен џебови и поместена лаптоп ракав.Нашите bookbags имаат многу на организацијата, без разлика дали сте шопинг за голем ранец или мини ранец.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Надворешните карактеристики пред zip џеб и 2 страна лизга џебови.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Реактивен е лесен, издржливи, вода-отвратителен и направени од рециклирани PET шишиња со вода.РЕЦИКЛИРАН ОЛЕСНАТ ДО - исто Олеснат До ткаенина што ќе се знае & љубовта е направен од рециклирани шишиња - ова одржлив вода-отвратителен ткаенина е лесен & трајни, но сепак мека на допир.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

i Pad / таблет џеб.Три начин zip затворање.Внатре zippered divider и zippered џеб.Организатор џебови и пенкало циклуси.П�

Постои patch џеб на секоја страна од џебот на градите, што може да се користи за да се одржи еден чадор или п

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

Прегратка трендови со овој елегантен ранец чанта flaunting на еластична кожа, измиени дизајн покачени од ст�

Или подарок на вашето семејство или пријател, татко, мајка, ќерка, син, дечко девојка, најдобар пријател,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Ние ќе ги реши сите проблеми за вас со најдобар квалитет на услуга.5 инчен / 39x19x9(L*H*W).Можете да се вратите �

Постои patch џеб на секоја страна од џебот на градите, што може да се користи за да се одржи еден чадор или п

Голем Капацитет За Складирање На Многу Објекти Како Што Се Падовите, Книги, Облека, Камера, Итн.【Лесни & �

Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.На дигитални слики ние се прикаже

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Мирисот ќе исчезнат ако место ранец во слободно циркулираат воздухот за 23 дена.Постои patch џеб на секоја

ПЕЧАТЕНИ Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Главната боја на ранец е Црна

Дејвид Џонс Париз жените мода канцеларијата дама работа travel секојдневниот ранец.Средна големина во пол

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Со двете мали и големи џебови за да ги собере сите на вашиот секојдневен essentials, на Nino Bossi Боби Кожа Ранец �

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Материјал : Ранци се направени од супериорен квалитет полиестер и мазна патент.Полиестер материјал е то

Направени од издржлив полиестер и кожа, allinclusive, убава и практична.Големина : 12.6 x 5 x 14.8 инчи (L x W x H).Stucture : 1 �

Со гордост дизајниран & печатени во САД.МУЛТИЦЕЛ : училиште торба, daypack, јога, спорт, плажа, патување, книг�

Полиестер обвивка.Патент затворање.Овој ранец е направени од издржлив полиестер ткаенини и се третира �

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа�

1 Пред Патент Џеб, Погоден За Вашиот Копчињата, Мобилни Телефони, Мали Салфетки, Пенкала И Некои Мали Неш�

Please wait...