0
clear
  • HONGZI Мебел Нога Опфаќа Задебелена Мебел Планирам,Нокти-Од Најлон Лизгачот Подлога Кат Заштитник за Дрвена Нога Нозете на Стол, Маса Троседот(18Mm или 0,7 Инчен 40Pcs (Боја
  • -20%
  • -20%
HONGZI Мебел Нога Опфаќа Задебелена Мебел Планирам,Нокти-Од Најлон Лизгачот Подлога Кат Заштитник за Дрвена Нога Нозете на Стол, Маса Троседот(18Mm или 0,7 Инчен 40Pcs (Боја

HONGZI Мебел Нога Опфаќа Задебелена Мебел Планирам,Нокти-Од Најлон Лизгачот Подлога Кат Заштитник за Дрвена Нога

DEN 484.56

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : бела + black Material : ABSPackage Содржина : 40 * Нога во nail Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Стилски мебел нозе додадете на убавината на вашиот мебел и домашна декорација.ЛЕСНА УПОТРЕБА-Лесно се монтира на дното на дрвен Мебел, Столици Табели со нежни ковале.Ноктите беше интегрирана во Најлон подлога,кој гарантира долговечност,издржливост и moistureproof.Таа ја апсорбира шок за екстра браник подлога.Вие ќе добиете многу комплименти од своите гости.ПРЕДНОСТИ-Трае многу подолго отколку стап-на влошки и полесно замена.Таа ја апсорбира шок за екстра браник подлога.ПРЕДНОСТИ-Трае многу подолго отколку стап-на влошки и полесно замена.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН-Против пролизгување,ве спречи од marring и гребнатини,го намалува триењето вибрации & бучава додека се движат мебел столици маси и продолжување на животот на нив & кат.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Нозете се погодни за кабинети, dressers, кревети, sideboards, кафе маси, итн.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН-Против пролизгување,ве спречи од marring и гребнатини,го намалува триењето вибрации & бучава додека се движат мебел столици маси и продолжување на животот на нив & кат.Замена нозе се погодни за сите видови на мебел, не само софи и столчиња.ЛЕСНА УПОТРЕБА-Лесно се монтира на дното на дрвен Мебел, Столици Табели со нежни ковале.ТОПЛО СОВЕТ-Ќе е подобро да се пре-вежба пилот дупка за тврдо да се спречи ноктите од свиткување,или мебел метри од напукнување dae.Ноктите беше интегрирана во Најлон подлога,кој гарантира долговечност,издржливост и moistureproof.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【16 ПАКЕТ ПЛОШТАДОТ ТЕШКИ ЛЕПИЛО】2.5" мебел лизгачи за да се движат мебел лесно и безбедно со здрав лепил

77 инчи стол нозе.Лесен за инсталација : Стави на стол нозе директно.77 ВО);Погоден за : Круг или квадрат меб

НАЈДОБРА ЗАШТИТА : Браник влошки ќе ги штити од гребнатини и scuffs на вашите вредни бироа, кујна и канцелар

Амортизирање и шок апсорпција : овие амортизирање влошки се погодни за стакло десктоп, фото рамки, врати

Силиконски Стол Нога Заштитници Со Чувствува За Тврдо Дрво Подови Еластична Нога Маска Подлога За Зашт

5 cm The единствена димензија е 1.Овие Вратата Браници Широко Се Користат За Кабинети, Фиоки, Врати, Табела Б

Не гел, без нокти, заштита на вашиот стол нога и подот од оштетување : лепило на гел не е доволно силна што

[Високо квалитетен материјал] телото на ногата капа е направен од високоодделение органскиот силициум,

Нето Тежина : 7g; Пакет Содржина : 64(+ / 2%)компјутери x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита

2 / 4 / 8 / 16 парче сет на силиконски маса и стол нога маска заштитник на мебел нога стол нога заштитник покр

Самолепливи чувствува влошки се лесно да се инсталира и да понудат отпорно на гребење заштита на кабине

【УБАВА И АНТИ ' РЃА】Прилагодливи мебел нозе орев и конец површина од поцинкуван синтеза, формирање маз

Популарната Големини за Чести Користи Маси, Столици, Клупи, на Крајот Маси, Кабинети, дури и дома décor, мо

Ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ја ГОЛЕМИНАТА ПРЕД КУПУВАЊЕ Одговара двете круг & плоштадот СТОЛ НОЗЕ, СО ДИЈАМЕТАР

????【 Она што Ќе Добиете за 】 Во овој Комплет, ќе добиете 4 Големини 48 Pcs Заврткана Круг Црна Гума Мебел Вло

Широка Примена : Тоа лесно може да ви помогне транспорт тешки мебел, како што кревети, маси, кабинети, обл

Го намалува триењето,вибрации и бучава додека се движат мебел.Може да се користи под нога или нозете на

✿【Најновата Надградба &Висок Квалитет】:Пакет се вклучени 24 КОМПЈУТЕРИ.Премиум силикони и се чувству

Самолепливи чувствува влошки се лесно да се инсталира и да понудат отпорно на гребење заштита на кабине

Please wait...