0
clear
  • Sengled Мека Бела LED Smart Светилки 65W Еквивалент Сијалица BR30 E26 База, Совршен за Спалната соба Дневна Соба, 6 Pack
  • -20%
  • -20%
Sengled Мека Бела LED Smart Светилки 65W Еквивалент Сијалица BR30 E26 База, Совршен за Спалната соба Дневна Соба, 6 Pack

Sengled Мека Бела LED Smart Светилки 65W Еквивалент Сијалица BR30 E26 База, Совршен за Спалната соба Дневна Соба,

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

МЕКА БЕЛА 2700 K BR30 LED СИЈАЛИЦА - Sengled BR30 LED сијалица со 15 секунди задоцнување исклучување функција.По исклучување, светлина ја заматува постепено и ја осветлува собата за 15 секунди пред исчезнува сосема.Sengled LED сијалица ви нуди транзиција, пред да ја напушти собата, осветлување до вас ноќ време рутини. (ЗАБЕЛЕШКА : НЕ СТАН ИЛИ ГЛАСОВНА КОНТРОЛА СПОСОБНОСТИ).ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ - Sengled BR30 LED светилки, ефикасни енергетски 9 вати LED светилки да го замени вашиот 60 вати светилки за итно заштеди сега!користи 80% помалку енергија од 60 Вати Блескаво Светилки.ДИРЕКТНА ЗАМЕНА LED светилки да го замени блескаво, халоген, и CFL светилки. 9 W LED сијалица заменува 60 W сијалица.Sengled BR30 LED сијалица Мека бела 2700 K боја температури за вашиот избор. 25,000 ЧАСА & ИНСТАНТ ON - Sengled LED сијалица трае најмалку 22 години, ако се користи, 3 часа дневно.Нема повеќе сијалица промени.Не чека да се загрее како CFL светилки и ВИСОК CRI на 83+ значи брилијантен реални бои.Работи надолу до -4 степени Ѓ. НЕ-DIMMABLE - Општа употреба Sengled LED светилки за табела светилки, подни светилки, биро светилки, вдлабнати домување, може, retrofit, тавански вентилатор, суета, бања, дневна соба, кујна, песна, и било каде во домот или во комерцијална употреба.Sengled LED BR30 Сијалица е за оние кои не се поврзани употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

GU10 MR16 LED 6.5 Вати Dimmable Светилки,Пакување од 10 GU10 LED Светилки се замени 60 W блескаво сијалица од 6.5 W LED 3000 K Топ�

Извор на енергија : Соларен панел, дом на електрична енергија за полнење на USB.Извор на светлина : 20 PCS 2835 LE

LED 6 Вати 350 Lumens 25 Вати Противвредност.Dimmable.Најновата Технологија Со Американскиот Светол пламен совет Can

LED Компатибилен dimmer прекинувачот е задолжително за целосно dimmable мазна треперење бесплатно перформанси

Полнење на сијалица.【Лесно полнење】 3pc внатрешна соларни панели може да биде обвинет од страна на сола�

Со LED светла нема да се загрее време или ладно.Овие светилки понуди 50 000 час светилка животот над два пати

1 Лесно да се инсталира и издржливи 2 Достапни сијалица тип : блескаво светилка и или LED светилка 3 Издржли

Идеален за внатрешна / опфатени надворешна употреба.Светла бела боја температура обезбедува зацврсна, �

✔Намалување на трошоците и проблеми на менување на светилките : E17 LED сијалица е со добри топлина мијалн�

Стакло ✔ КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Користење на Висока Ефикасност и Висока Осветленост LED Чипови в�

Нашата светла дојде УЛ наведени, влажна оценет, ограден тела оценет, имаат 110 степен широк агол на зрак, и

На поликарбонат леќа diffuses светлината и ја прави оваа крушка идеален за храна безбедни средини како што �

100 PCS / ЛОТ 2*5*7mm Плоштадот LED Транспарентен Бела светодиодни диоди 2 X5 X7 LED Диоди Вода Јасно Бели 100 PCS / ЛОТ 257

40 Вати замена со користење само на 4 W (320 lumens).Номинална да трае 13 години врз основа на 3 часа дневно корист

ДВИЖЕЊЕ уреди со покажувач : со вграден сензор за движење и photocell сензор, Lum Story отворено мрак за да се зор�

GU10 MR16 LED 6.5 Вати Dimmable Светилки,Пакување од 10 Материјал : Пластични обложени Алуминиум.GU10 LED Светилки се за�

Satco признава огромен потенцијал на овој пазар и куќи една од најголемите придонеси на проектотбазирани

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

Мал Преглед Транзистори.LED Optoelectronic (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD б

ЗАМРЗНАТОТО ИЛИ ЈАСНА : во Зависност од стилот или тема што се случува за овие светилки се достапни во за

Напон : 85265 V.Прозрачна флукс : 240 (lm).Зрак агол : 270 (степени).Светилка носителот модел : e27...

Led светилка 4 W вградена литиум батерија 4 W E27 бела светлина.Време на полнење : 45 часа Празнење Време : 34 час

Супер Висок Степен на КОЧАН стил, супериорен квалитет сијалица 7 Watt Топло бела LED Гдин 16 сијалица.медиум

Please wait...