0
clear
  • KONGZIR Трајни 5pcs 80 Ронки Sandpaper anding Диск Песок Лист 150mm
  • -20%
  • -20%
KONGZIR Трајни 5pcs 80 Ронки Sandpaper anding Диск Песок Лист 150mm

KONGZIR Трајни 5pcs 80 Ронки Sandpaper anding Диск Песок Лист 150mm

DEN 2380.80

Достапност
Достапно за нарачка

80 РОНКИ - За гол површина за чистење, а по завршувањето.Идеален за машини, металната, и за пластични како и материјали.Широко се користи во мебел, дрво производ, авто производство и metope, итн.Ако имате било какви прашања, нашата служба за корисници ќе одговори во рок од 24 часа.Опис : 5pcs 80 Ронки Sandpaper Пескарење Диск Песок Лист 150mm Specifications : Боја : Red Diameter : 150mm Features : 80 РОНКИ - За гол површина за чистење, а по завршувањето.Идеален за машини, металната, и за пластични како и материјали.Широко се користи во мебел, дрво производ, авто производство и metope, итн.Пакет се Вклучени : 5x Sandpaper If имате било какви прашања, нашата служба за корисници ќе одговори во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...