0
clear
  • Robern MC2440D611RE2 Кабината,М Ser,24X40,D6,Тгм -, Rh,Е2
  • -20%
  • -20%
Robern MC2440D611RE2 Кабината,М Ser,24X40,D6,Тгм -, Rh,Е2

Robern MC2440D611RE2 Кабината,М Ser,24X40,D6,Тгм -, Rh,Е2

DEN 2874.00

Достапност
Достапно за нарачка

23 1/4"W x 39 3/8"H x 6"D. Стил : Модерна/Современиот - Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни - Висина : 39 3/8 во.Ширина : 23 во 1/4 - Длабочина : 6 во Внатрешноста Огледало : Yes - Број на Полици : 4 - Врамени или Frameless : Врамени -.М Серија.М Серија модуларен cabinetry може да се ganged, се рангирани или стојат сами да креирате кориснички стил простор.Надградба опции вклучуваат програмабилни ноќ светлина, огледало defogger и внатрешни работи електрични и USB приклучок.Карактеристики вклучуваат : .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дренажа Начини : Доаѓа со 3 видови на дренажа начини за да изберете од, вклучувајќи ги и прирачник, дифере

Бренд : Totovy Material : Цврсто дрво + metal Color : white Shape : rectangle Size : види picture Function : dustproof, Водоотпорни, Со фиока.Убави�

Добивате во рок од 15 Дена!.Приказ на Референтни Видите Врзивно средство, 1in Капацитет, Црна.ВРЗИВА ПРСТЕ�

* Лесен за инсталација и употреба Висок Квалитет и природен дрвен материјал Материјал : Природно Дрво Со

Наменска Прилагодено Одговара за Одредена Автомобил Модел & Целосно Кожата одговара Автомобил Покрити�

Никогаш не се грижите за квалитетот кога купувате од Нашата продавница.Издржливи и трошоците за енерги�

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из�

Тежина : 1939g; Рачка за Отворање Агол : 0; Одржување Капацитет : 3400 Kg; Модел Бр : GH40380 Бар Отворањето Агол : 0; Ди

Loopacell Бренд CR2016 батерии Заменува DL2016, ECR2016, BR2016 И сите Жители.Супер Свежи, со Врвен Квалитет, се Работи за �

Бебе перење кошница има голем капацитет, заштеда на простор, и може да се стави во многу места.Погоден за

Материјалот е повеќе дебели и може да се користи за долго време.Примена : за да ги чува сите видови на обл

Дигитална камера : точно боја 3584x2748 пиксели (10 M пиксели) 0.Овој микроскоп е идеален за клинички канцелар�

*Супер товарот : Лесно се вчита 100 кг возрасни, суперкапацитет огромен капацитет, дебел материјал...

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие

Indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.ТM

Indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.ТM

Please wait...