0
clear
  • Вино Стакло Организатор Силна Товарот До 9kg Рѓа Доказ Вино Стакло Носителот со 9in Менгеме Стабилна Анти Падне за Бар Вино Стакло Организатор Рек Складирање 2/3 Редов?
  • -20%
  • -20%
Вино Стакло Организатор Силна Товарот До 9kg Рѓа Доказ Вино Стакло Носителот со 9in Менгеме Стабилна Анти Падне за Бар Вино Стакло Организатор Рек Складирање 2/3 Редов?

Вино Стакло Организатор Силна Товарот До 9kg Рѓа Доказ Вино Стакло Носителот со 9in Менгеме Стабилна Анти Падне

DEN 249.60

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да инсталирате било каде ви се допаѓа, како што кујна, под кабинет, бар, итн, зацврстување на товарот, може да се одржи до 9kg, држете се до 6/9 вино очила.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Одговара за дијаметар на вино стакло дното во рок од 9 см, или подебел дното вино стакло во рок од 8 см.Вино Стакло Организатор Силна Товарот До 9kg Рѓа Доказ Вино Стакло Носителот со 9in Менгеме Стабилна Анти Падне за Бар вино стакло организатор рек складирање 2/3 редови црна, сива сино зелена црвена шампањ white Features : 100% сосема нов и висок quality2/3 реда, 7 бои options (опции) за да го изберете, ќе ги задоволат вашите потреби.15 in Length на Тока : Прибл.Одговара за дијаметар на вино стакло дното во рок од 9 см, или подебел дното вино стакло во рок од 8 см.06 in Color : Црна/Сива/Сино/Зелено/Red/Шампањ/White Style : 2 Реда/3 Rows Package Вклучува : 1x Вино Стакло Holdernote : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.Можете да инсталирате било каде ви се допаѓа, како што кујна, под кабинет, бар, итн, зацврстување на товарот, може да се одржи до 9kg, држете се до 6/9 вино очила.Спецификација : Материјал : Iron Size : Прибл.

Спецификацијата

Material:
Iron
Size:
Approx. 28x20.6x8 cm/11.02x8.11x3.15 in
Length of Buckle:
Approx. 23 cm/9.06 in
Color:
Black/Grey/Blue/Green/Red/Champagne/White
Style:
2 Rows/3 Rows
Package Includes:
1x Wine Glass Holder
note:
Please allow 1-2cm errors due to manual measurement, make sure that you do not mind before you order.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Со стоката дадена додека купуваат

* Лесен за инсталација и употреба Висок Квалитет и природен дрвен материјал Материјал : Природно Дрво Со

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Катего

100% задоволство : Ако имате било какви прашања пред или по продажба, ве молиме слободно контактирајте со �

За 36" Workstations.Црна боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED2036 Виси Фиока Единиц

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Дренажа Начини : Доаѓа со 3 видови на дренажа начини за да изберете од, вклучувајќи ги и прирачник, дифере

Дизајн надополнува рустик и модерна farmhouse дома décor акценти, како и урбаните индустриски и крајбрежни вн�

Направени од лиење тркала и метална рамка, тоа доаѓа со дебел handlebar со бел.● Карактеристики : Подобрувањ�

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие

15mm f / 3.54.5 E ЕД AFS Fisheye NIKKOR Леќа LCK102 Лизгана Предна Леќа Капа LF4 Задните Леќи на Капа HB80 Бајонет Леќа Худ CL12

МОДЕРНАТА FARMHOUSE ДИЗАЈН : Овие модерни ѕид светлина тела се направени од метална конструкција, црвена зав

СЛИКАТА Е САМО за РЕФЕРЕНЦА СЛИКАТА Е САМО за РЕФЕРЕНЦА е кристализиран форма на гипс.Ви благодариме СЛ�

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из�

Материјалот е повеќе дебели и може да се користи за долго време.Примена : за да ги чува сите видови на обл

Бренд : Totovy Material : Цврсто дрво + metal Color : white Shape : rectangle Size : види picture Function : dustproof, Водоотпорни, Со фиока.Убави�

Indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.ТM

【Само за i Phone 12 мини】①This батеријата случај само костим за i Phone 12 мини (5.4 инчен), Не одговара за i Phone 12 / 12 �

Loopacell Бренд CR2016 батерии Заменува DL2016, ECR2016, BR2016 И сите Жители.Супер Свежи, со Врвен Квалитет, се Работи за �

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

*Супер товарот : Лесно се вчита 100 кг возрасни, суперкапацитет огромен капацитет, дебел материјал Разумн�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Боја Име : 2 ПАРЧИЊА.Предмет тип : Fastener & Клип.Надворешни тестирање и сертификација : ce.Објектот висина : 4.7

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за пом

Привремено се држи до жад камен или кристал палета.Го задржува eyelash продолжување лепило кул.Доволно про�

Добивате во рок од 15 Дена!.Приказ на Референтни Видите Врзивно средство, 1in Капацитет, Црна.ВРЗИВА ПРСТЕ�

Тежина : 1939g; Рачка за Отворање Агол : 0; Одржување Капацитет : 3400 Kg; Модел Бр : GH40380 Бар Отворањето Агол : 0; Ди

Дигитална камера : точно боја 3584x2748 пиксели (10 M пиксели) 0.Овој микроскоп е идеален за клинички канцелар�

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Ѕидот мурали се најбрз и п�

Опис : Brand Name : URUAVItem Име : Леќа Filter Model(Опционално) : УВ / CPL / ND4 / ND8 / ND16 / ND32 / НОЌ / ND16 PL (1 PC)3ВО1 Комбо (УВ+CPL+ND8)

Please wait...