0
clear
  • HD Транспарентен 1B 99J Чипка Пред Перика Човечка Коса на Бургундија Тело Бран Човечка Коса Перика Ombre Чипка Фронтален Перика 13X6 Лабава Бран Чипка Затворање Перики Пре
  • -20%
  • -20%
HD Транспарентен 1B 99J Чипка Пред Перика Човечка Коса на Бургундија Тело Бран Човечка Коса Перика Ombre Чипка Фронтален Перика 13X6 Лабава Бран Чипка Затворање Перики Пре

HD Транспарентен 1B 99J Чипка Пред Перика Човечка Коса на Бургундија Тело Бран Човечка Коса Перика Ombre Чипка

DEN 7487.76

Достапност
Достапно за нарачка

Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста.ако не,ние ќе ги организираме на цел од страна на среден капа големина и средни кафеава боја на капа.5" 12)Уво до уво (крстот на врвот) : 12. 100% Необработени Богородица Бразилецот Човечка Коса, природен и здрав, без пролевање и метежот-бесплатно, може да се исправи и permed.Лесно да се Носат : Glueless чипка перика со чешли и прилагодливи на рака.Големина : 22" Боја : 1b 99j Боја Просечната големина капа одговара на сите глави од чешли и прилагодливи ремени, средни браун чипка капа со бебе коса default Коса Спецификации : 1)Тип : Бразилски човечка коса 13 X6 чипка перика 2)на Коса : 100% човечка коса 3)Текстура : Тело Бран 4)Чипка Боја : Транспарентна HD Чипка 5)Губење на Густина : 150% 6)Коса Должина : 22 Инчен 7)Боја : 1b 99j Боја 8)Ззп големина на : медиум капа големина во стандардно (Ако ви треба голема капа или мали кап,ве молиме директно пишете ни однапред) 9)Обемот : 22.Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно се врати и одржување на објектот во оригинална состојба, вклучително и Чипка Неисечени и Косата Unwashed.Најдобар Квалитет : Ние купи косата се намали од млада девојка коса,секоја постапка е прегледано од страна на работникот.5 инчен и големи е 23-23.Косата Густина : 150%.Работат на вашиот пат до коренот.5 инчи, медиум е 22-22.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Премиум Чипка Мус Багра – Идеален за жени користење чипка перики, синтетички ткае, природни плетенки, и

Губење на Материјал : 22 инчен долга кадрава коса, перики, мекост и како свој коса.Пакет : перика + бесплатн

Боја класификација : лен.Губење на материјал : висока температура жица.Избрана свилен вистинска човечка

13x1 Инчи Т Дел Чипка ,од Страна на Дел Само.Може да се Исправи, Завиткан, Избелени, Обоена и Стилизирана ка

Кадрава Намали Чипка Пред Перики Човечка Коса Ѓумбир Чипка Пред Перики Краток Перики Не Bang Sdamey Перики Ч

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја

па ние ви препорачуваме да не ја покријат косата кога ќе го носат вашиот headband перика, покажуваат вашиот

7, Коса Должина : 1424 инч, вистински да го должина(треба да се добие кадрава коса полна исправи за да се изм

????Совршен Квалитет Синтетички Влакна : Висок Квалитет на Синтетички Влакна Долга Брановидна Headband Перик

Како вашиот перика беше испратена надвор, откако таа била произведена, има можеби малку надвор од форма

*Капа Големина : Просечна Големина(Среден Капа Големина : 22.Ве молиме не користете коса боја со белење фу

УДОБНО & ТРАЈНИ : Надгради Тело Бран Фронтален Перики Човечка Коса Чипка Исто како и Тонот на Кожата, 13x4 И

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер

Пакет 4 предмети : Alana Перика од Аморе, Christy е Перики Q & А Книшка, Beauti Mark Синтетички Шампон & Широк Заб Чешел

Природни и Реални, Прави Кратки Боб Перики Чипка Затворање Перика Човечка Коса.Боб чипка пред перики чо

Природни и еластична.Европски и Американски пред чипка перика.Слатка и симпатична симулација на скалпо

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја

Please wait...