0
clear
  • Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Акварел
  • -20%
  • -20%
Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Акварел

Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Акварел

DEN 1271.76

Достапност
Достапно за нарачка

5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на училиште и на работа essentials. Стилски и елегантен ранец може да се одржи на списанија, книги, sketchbooks, мобилни телефони, картички, паричници, слушалки, очила за сонце, чадори, шишиња со вода, шминка и други лични предмети.Неговиот тенок, разновиден облик го прави совршен за кампусот, канцеларија или прошетка низ градот.Дизајниран со вас во умот, само за вас!Избираат од широкиот спектар на иновации обрасци за да се создаде свој уникатен изглед. Оваа унисекс кожа ранец може да се користи како торба за лаптоп или дневни ранец, совршен за патување, запознавање, шопинг, викенд getaways, канцеларија, пешачење, качување и други затворен и активности на отворено. Елегантен и убава faux кожа текстура, тоа е тајна прегради и торба е изненадувачки пространа и удобна.Здраво, вашата визија е фантастично!Сакаат овој ранец како идеален градски придружник. Големина : 10. 1 x Главниот Џеб, 1 x Zippered Скриена Преграда, 2 x Печ Џебови, 1 x Задните Анти-кражба Патент Џеб, прилагодлив рамо ремени за максимална удобност, лесна за носење, со висока густина и висока издржливост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПЕЧАТЕНИ Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Главната боја на ранец е Црна

Постои patch џеб на секоја страна од џебот на градите, што може да се користи за да се одржи еден чадор или п

Мирисот ќе исчезнат ако место ранец во слободно циркулираат воздухот за 23 дена.Постои patch џеб на секоја

Оваа торба ќе биде вашиот нов омилена работа!Само почнам да размислувам на сите места каде што можете да

Материјал : Оксфорд ткаенина, силни и издржливи.Широк рака со сунѓер обвивка, прилагодлив.Постојат два н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

*Отпорни на вода полиестер ткаенини можат ефикасно да се заштити книги и други предмети што не се да се н

Патент затворање.Официјално Лиценцирани Ранец.Женска Мода Торба За Јуниори и Жените.Не се наменети за у

Постојат два уво токи на дното на торбата.Може да се користи како гласник торба / торба / crossbody ранец /

Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Ваши

Постои patch џеб на секоја страна од џебот на градите, што може да се користи за да се одржи еден чадор или п

Материјал Опис Розова Flamingos Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент 1 Пред Патент Џеб, Пого

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа

Со двете мали и големи џебови за да ги собере сите на вашиот секојдневен essentials, на Nino Bossi Боби Кожа Ранец

Please wait...