0
clear
  • Navitech Акција Камера Ранец & Сива Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со проф. д-Р П Акција Камера
  • -20%
  • -20%
Navitech Акција Камера Ранец & Сива Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со проф. д-Р П Акција Камера

Navitech Акција Камера Ранец & Сива Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со проф. д-Р П

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразија-отпорен материјал.Вода-отвратителен пред скапоцености џеб со интегриран складирање случај да се заштитат и да ја организирате вашата камера и додатоци.Прилагодлив, поместена, рамо ремени за вкупно удобност. 12 месеци гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПОДАРОК : Тајната кутија игри се однесува на можноста од неизвесноста во врска со стоката во кутија ќе г

Водоотпорен до 10 ft 18.0 Мега пиксели резолуција.HD видео со резолуција; користи микро SD картички до 32 GB 4x ди

Водоотпорен до 10 ft 18.0 Мега пиксели резолуција.HD видео со резолуција; користи микро SD картички до 32 GB 4x ди

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразијаотпорен материјал.Водаотвратителен

Погоден не само за надвода инспекција како редовни водадоказ камери го направите, но, исто така, подводн

Лесни дигитална слика пренос комбинација.Стабилна и јасно HD видео 720p 120fps, 28ms / 4км 8 канали, 8 беспилотни л

и од 15 дена екстра долг режим.Задоволството на клиентите е нашиот гол, ве молиме контактирајте не со бил

Оваа цевка инспекција камерата поддржува видео 3 Во пропадна(1.57 инчен / 40mm, 3.34 инчен / 85mm кол);На 8inch Screen1...

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Супер компактен Сензор Единица, погоден за повеќето високо дискретна инсталации 【ПОДВОДНИ ИНСПЕКЦИЈА

[Високо ефективни децата камера] 2инчен екран на децата на камерата може да се пука 10000 фотографии и 1080 P в

Сосема Нов во Мало Пакување Со Водоотпорен Случај, USB,Батерија,Брз Stater Водич,.Full HD 1080 P 30fps акција камера с

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Водоотпорен до 10 ft 18.0 Мега пиксели резолуција.HD видео со резолуција; користи микро SD картички до 32 GB...

Holybro kopis cinematic X8 е моќен и тешкидолжност модел дизајниран за професионалци.Со целосна карбонски влакна р

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразијаотпорен материјал.Водаотвратителен

【ДАЛЕЧИНСКИ ПРИСТАП】за Разлика од традиционалните аналогни затворен систем за проверка, ова е отворе

Please wait...