0
clear
  • 7 за Змеј Допир Y88X ПРО Екран на Допир Digitizer Таблет КОМПЈУТЕР Нови Замена Поправка Колекции со Бесплатни Алатки
  • -20%
  • -20%
7 за Змеј Допир Y88X ПРО Екран на Допир Digitizer Таблет КОМПЈУТЕР Нови Замена Поправка Колекции со Бесплатни Алатки

7 за Змеј Допир Y88X ПРО Екран на Допир Digitizer Таблет КОМПЈУТЕР Нови Замена Поправка Колекции со Бесплатни Алатки

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

★Компатибилни-Само за Змеј Допир Y88 X ПРО.Ве молиме бидете сигурни дека правилно да се идентификуваат вашиот модел пред да го купите.Погрешен модел може да го оштетат вашиот телефон. ★Апликација-се Користи за да се одреди погрешни екран,и лек-го замени разбиена, скршени, што се мртви пиксели, допир не работи, допрете одговор на прашања, екранот проблеми,погрешна боја прашања ,не функционираше на екранот.итн. ★Строга Контрола на Квалитетот-Сите производи имаат положено за строго КК двојно проверени и 100% во добра состојба пред пратката.Бидете сигурни дека нема почеток/нема мртви област/ не dot пиксели или линија на екранот .Ние одбие било недостаток,обезбеди+ квалитет на производите само. ★Вредност за Пари-Висок квалитет замена на екранот и бесплатна поправка tools.Ви заштедува време и пари на други купувања.Нашите екрани се спакувани во силна кутии,избегне оштетување за време на превозот. ★Забелешка-Не вклучува инсталација вежби,ве Молам, Инсталирајте под стручно водство.Не се препорачуваат за Инсталација, без било какви искуства.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас преку порака.Ние секогаш сме подготвени да ви помогнеме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% ,Гаранција за Парите Назад,Нов висок квалитет ,вклучува LCD, digitizer допир на екранот или пред стакло.Посе

Се Компатибилни со Samsung Galaxy S10 G9730 G973 F G973 U G973 N 6.1".Pls потврдите вашата верзија пред да купува.Сите екрани по

Ги штити и ги опфаќа контролер површини.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните – без контролер модиф�

✔【Компатибилност】 : Се Компатибилни со Huawei P30 Про VOGL29, VOGL09, VOGAL00, VOGTL00, VOGL04, VOGAL10, HW02 L .Ве молиме потврдете �

Екран на допир Панел Стакло (не се вклучени LCD) : го Заменува еден одмазди, нефункционира, изгребани или и�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Овој производ само одговара за Xbox Серија X / S, за Xbox Главниот контролер (модел 1914); Тоа не е компатибилен �

Направи вашата инсталација полесно.7" 5 (A1822, A1823) екран на допир е совршена замена за испукани екран / стак�

Совети : На преинсталиран home копчето не поддржува Допир ИДЕНТИФИКАЦИЈА, но ги задржи сите други функции.

Пред Инсталацијата Notes1 Замена на старите, скршени, испукана, оштетена една.Пред да се обидете било попра

Посебно За Google Пиксели 4А5 G G025 H G6 QU3 G025 E G025 L 6.2 инч.Решавање на Проблеми, како што се : мртов допир, Бавно ре�

➤Компатибилни Модели : за Црна 2018 i Pad 6 Генерација Екран 9.7"(A1893 A1954), ве Молиме проверете го Бројот на Моде�

Ние не ќе биде одговорен еднаш на екранот е инсталиран.Се осигура дека вие носете заштита за очите и упо�

Овој екран е дизајниран за Samsung Галакси S9 Pl(Не За S9) G965 G965 U G965 W G9650 СМG965 F СМG9650 / DS СМG965 F / DS LCD дисплеј,ве мол�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Компатибилен со i Phone 12 Екран Заштитник : Супер Лесно да го инсталирате на Компатибилен за i Phone 12 6.1 инчи С�

Ако има било какви проблеми во текот на тестот,ќе биде одговорен за тоа.Не сила на инсталација.Компатиби

100% ,Гаранција за Парите Назад,Нов висок квалитет.Посебно За LG G Рампа 5 10.1 LMT600 L T600 TS T600 MS T600 Решавање на Про

Не сила на инсталација.Ако има било какви проблеми во текот на тестот,ќе биде одговорен за тоа.Ние нема д

【Компатибилен Модел】Овој производ замена за i Pad 9.Направи вашата инсталација полесно.Контакт USComes со 12�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Please wait...