0
clear
  • Магелан е Пренослив, Лесни Патување Ќебе со Торба за во Авион, Такси Кабини, Концерти или Излети; Назад на Рака да се закачи за Багаж (Црвено) MIF229 RD
  • -20%
  • -20%
Магелан е Пренослив, Лесни Патување Ќебе со Торба за во Авион, Такси Кабини, Концерти или Излети; Назад на Рака да се закачи за Багаж (Црвено) MIF229 RD

Магелан е Пренослив, Лесни Патување Ќебе со Торба за во Авион, Такси Кабини, Концерти или Излети; Назад на Рака

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕН ТУРИСТИЧКИ ПРИДРУЖНИК : Оваа премија патување ќебе е мора да има за вашиот следен авантура.Нашите wraparound ќебе е лесен решение за ладење на каучот или тремот.На тенок профил се вклопува во повеќето чанти, чанти, и автомобил backseat џебови.Набори во свој торбичка и придава на вашиот носат на торба или багажот се справува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се најдобри Во Класата Функционалност : Ова се Носат На понуди двоен влез во главната преграда за брз пр�

Димензии : 34 инчи H x 16.5 инчи w x 15.25 инчи D Telescoping се повлече справи.Тешки големите тркала со екстра царинење

22"X13 5"x9" (со тркала).Се носат На исполнува овие авиокомпании " големина ограничувања : Соединети Американс

Please wait...