0
clear
  • Лак Меморија Про Издржливост Надградба 256 GB М. 2 2280 PCIe (3.0 x4) NVMe Цврста Состојба Диск (TLC) за Synology NAS Системи RS2421RP+
  • -20%
  • -20%
Лак Меморија Про Издржливост Надградба 256 GB М. 2 2280 PCIe (3.0 x4) NVMe Цврста Состојба Диск (TLC) за Synology NAS Системи RS2421RP+

Лак Меморија Про Издржливост Надградба 256 GB М. 2 2280 PCIe (3.0 x4) NVMe Цврста Состојба Диск (TLC) за Synology

DEN 2134.80

Достапност
Достапно за нарачка

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Супериорни перформанси; ultimate подигање време; складирање брзина и сигурност.Најновите 3 D2 TLC флеш технологија во компактен М. 2 форма фактор.Секвенцијален прочитајте го оценувате до 3210 mbps; секвенцијални напишете го оценувате до 1315 mbps.Клучен избор за технолошки предности и гејмерите; TLC доминација и совршенство. 5 Година Ограничена Производителот Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјалот е повеќе дебели и може да се користи за долго време.Примена : за да ги чува сите видови на обл

15mm f / 3.54.5 E ЕД AFS Fisheye NIKKOR Леќа LCK102 Лизгана Предна Леќа Капа LF4 Задните Леќи на Капа HB80 Бајонет Леќа Худ CL12

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

Оваа trinocular микроскопија е добро за настава, демонстрација, клиничкото испитување и истражување намена.�

Наменска Прилагодено Одговара за Одредена Автомобил Модел & Целосно Кожата одговара Автомобил Покрити�

Бебе перење кошница има голем капацитет, заштеда на простор, и може да се стави во многу места.Погоден за

Литиум Монета Батерија : Duracell е 2016 година 3 V монета батерии обезбеди сигурен, долготрајни моќ за вашиот gl

Дренажа Начини : Доаѓа со 3 видови на дренажа начини за да изберете од, вклучувајќи ги и прирачник, дифере

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за пом

Indexable вртење на држачот за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.ТM

Боја Име : 9 КОМПЈУТЕРИ.Предмет тип : Fastener & Клип.Објектот тежина : 0.2 кг.Објектот висина : 4.7 cm.Објектот долж

WDL СЕТ ОД 3 СТОМАТОЛОШКИ ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС #88 L ЗАБНА ЕКСТРАКЦИЈА ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Бренд : Totovy Material : Цврсто дрво + metal Color : white Shape : rectangle Size : види picture Function : dustproof, Водоотпорни, Со фиока.Убави�

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Ѕидот мурали се најбрз и п�

Можете да инсталирате било каде ви се допаѓа, како што кујна, под кабинет, бар, итн, зацврстување на товар

модерен и стилски дизајн, Со модерен и стилски дизајн, нашиот чување на кутии за да се комбинираат и двет

Одличен подарок : Дали сте во потрага за една симпатична подарок за мајка мида биде партија или на 1ви ро�

Please wait...