0
clear
  • (150 компјутери) M10-1.5 X 50mm, DIN 603 / ISO 8677, Метрички, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, А2 Нерѓосувачки Челик
  • -20%
  • -20%
(150 компјутери) M10-1.5 X 50mm, DIN 603 / ISO 8677, Метрички, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, А2 Нерѓосувачки Челик

(150 компјутери) M10-1.5 X 50mm, DIN 603 / ISO 8677, Метрички, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн

DEN 7359.36

Достапност
Достапно за нарачка

Дијаметар (Номинална) : M10 Diameter (Димензија) : 10mm Thread Теренот : 1.5 Должина (Номинална) : 50mm Thread Должина (Минимум) : 43.4 mm Head Дијаметар : 24.65 mm Head Висина : 5.38 mm Neck Ширина : 10.58 mm Neck Висина : 6.6 mm Category : Превоз Bolts System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Главата Стил : Тркалезна Head Head Стил Детали : Плоштадот Neck Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : А2 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 603 / ISO 8677 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав превоз завртки.Превоз Завртки Hot Dip Поцинкуван.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : ог

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав превоз завртки.Превоз Завртки Hot Dip Поцинкуван.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : ог

Име на производ : Превоз Завртки; Димензија : 1 / 420x5 / 8"; Број на Заби : 20; Род Должина(Вклучуваат Вратот) : 5 / 8

Топла натопена поцинкуван превоз завртки имаат domed или countersunk head, и месо тело е покриена со краток плошта

Отпорен На Корозија А270 Нерѓосувачки Челик.Тренерот на Завртки DIN 603 6mm Метрички Навој, M6 1.0 mm Теренот.Дол

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав превоз завртки.Превоз Завртки Hot Dip Поцинкуван.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : ог

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 8 PCS x Превоз Гром; Име на Производ : Превоз Гром.Тем

Топла натопена поцинкуван превоз завртки имаат domed или countersunk head, и месо тело е покриена со краток плошта

Превоз Завртки.Молња.На превоз болт, тренерот на гром или круг главата плоштадот вратот болт се користи

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав превоз завртки.Превоз Топ Цинк.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : огромното мнозин

Груб Навој.Супериорен Отпорност На Корозија.Топла Натопена Поцинкуван Заврши.Одделение A...

М8 x 45mm Превоз Болт,8парчиња.Не ' Рѓосувачки Челик 304 (188).Тема на Теренот 1.25 mm.Тренерот На Гром.Тркалезна Гл

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 12 PCS x Превоз Гром; Име на Производ : Превоз Гром.Те

sleeve сидро.shield гром.rawl гром.Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари

Дијаметар 1 : 5 / 16 инчи.Дијаметар 2 : 23 / 32 инчи.Должина : 2 инчи.Материјал : Челик.Крај : hot dip поцинкуван 5 / 1618 x

М81.25 Метрички Цинк Позлатен Превоз Завртки.Metric DIN 603 Стандарди Специфични.Плоштад дел костец во дел се ф

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав превоз завртки.Превоз Топ Цинк.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : огромното мнозин

Круг domed главата со квадратни вратот.Пакетот вклучува десет секој од завртки, хексадецимален завртки & п

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 40pcs x Превоз Гром; Име на Производ : Превоз Гром.Тем

Глава Дијаметар : 23mm / 0.91"; Плоштадот Вратот Големина : 10 x 10 x 5mm / 0.4" x 0.4" x 0.2"(L*W*H); Модел : DIN603 Под Главата Долж

Во принцип А270 е id.25 груб навој, точна големина и силна practicability.А2 70 е најчесто користена одделение, 70 прет

На превоз гром има domed или countersunk head и месо тело е покриена со краток плоштадот делот под главата од гром.

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав превоз завртки.Превоз Топ Цинк.КРАЈНАТА УПОТРЕБА : огромното мнозин

Please wait...