0
clear
  • DSWHM Премиум Шминка Четка Поставен Симпатична Шминка Четка Поставите 8PCS, Шминка Четка за Сенки Шминка Веѓа Усна Поправка Сенки Руменило Лабава во Прав со Четка Сет
  • -20%
  • -20%
DSWHM Премиум Шминка Четка Поставен Симпатична Шминка Четка Поставите 8PCS, Шминка Четка за Сенки Шминка Веѓа Усна Поправка Сенки Руменило Лабава во Прав со Четка Сет

DSWHM Премиум Шминка Четка Поставен Симпатична Шминка Четка Поставите 8PCS, Шминка Четка за Сенки Шминка Веѓа Усна

DEN 1572.72

Достапност
Достапно за нарачка

ГАЗИРАНИ И ГУСТИ : Пофини и помек од нормално влакната.Без иритација, блага кон кожата, тоа дури и може да се користи на бебешка кожа.Густа влакната полесно да го зграби и се вклопуваат козметика, совршен за да се применуваат вашиот лосиони, око сенки, прав.High-end рачка, висок квалитет на цевки, најлон материјал, супер меки и издржливи, без оштетување на кожата, погодна за сите типови на кожа.Оваа четка содржи различни четки за да одговараат на вашите потреби.За почетници и професионална шминка уметници.тоа е многу мали и преносливо, па можете да ги преземат со вас кога ќе патуваат. 4, мека на допир, силен афинитет, силна потпора, мека боја, погодна за лицето контури, не е лесно да се применуваат, бавно ослободување, не е лесно да се agglomerate.Четка материјали : најлон bristles Handle материјал : plastic Number на производи : 8 pieces Product тежина : 100g Product пакет големина : 22 * ??16 * 2cm1. Лесен за носење, разни tools2, мека на допир, силен афинитет, силна потпора, мека боја, погодна за лицето контури, не е лесно да се применуваат, бавно ослободување, не е лесно да се agglomerate.Овој пакет вклучува : 8 X шминка brush How за чистење на шминка четка : 1. Четкајте ги забите со четка со лицето надолу и миеш косата со топла вода.2. Нежно се притисне на вишокот вода и шминка остатоци.3. Се применуваат денар на благ сапун и маслиново масло на вашата дланка.4. Масажа на влакната во дланката на раката во кружни движења со млаз вода се додека водата се отстранува.Бидете внимателни да не да ги преоптоварат четка.5. Нежно ставете вишокот на вода со чиста крпа.6. Нека влакната сува во празно место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЗАВРШИ 5 ПАРЧЕ ПОЛНА ГОЛЕМИНА ШМИНКА ЧЕТКА SET Овој сет има сите essentials за да се создаде вашиот совршен цел

Шминка четки се направи на безбеден вештачки влакна, што се мека и мазна, без лепење на лицето или барака

Се справи со Боја : 2 парчиња.Број на Парчиња : Комбо.Четка Материјал : Синтетички Влакна.Количина : 1pcs.Гол�

Стручната служба : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со

Нашите шминка четки имаат храбар рачка за лесно користење.Без разлика дали тоа е дадена за себе или како

Рачка Материјал : пластика.Број на Парчиња : Комбо.Се Користи Со : Множества & Колекции.Четка Материјал : С

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Висок квалитет најлон и мека синтетички влакна,иновации дизајн, сјајна злато метална �

1 1 BUC Professhional Шминка Четки Сет.Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба 2 Мека И Свил

Материјал : Коза коса; Рачка материјал : Дрво ;Четка материјал : Синтетички Влакна.Се користи за лицето да

❀На исклучителен и прекрасен изглед на шминка четка ви овозможува да имате добро расположение кога ќе �

***ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА ЧЕТКА во СОБАТА : комплет вклучува 5pcs четки за веѓите,трепките, очите и образите �

Број на Парчиња : Комбо.Четка Материјал : Пластика.Количина : 100pcs.Големина : околу 12*1 cm / 4.72*0.39'.Се Користи С

Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе се обидеме потрудиме �

Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење.Лесн

Најдобар Избор за Дома и Подарок : Искажете вашата љубов да љубовник, пријатели итн ★ Изберете висок ква

➤ Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена �

Рачка Материјал : пластика.Број на Парчиња : Комбо.Количина : 8pcs.Четка Материјал : Синтетички Влакна.Четк�

Се Справи Со Боја : W173 Големина : 1set.Четка Материјали : Најлон.Се Користи Со : Множества & Колекции.Количин�

Рачка Материјал : Дрво.Број на Парчиња : Комбо.Предмет Тип : Шминка Четка.Четка Материјал : Синтетички Вла

Постојат 5pcs се соочуваат со големи четки и 10pcs мали четки, ги исполни сите ваши беспрекорна шминка треба

Рачно направена од страна на професионална шминка уметник, тие се обезбедуваат за долго време се корист

Please wait...