0
clear
  • LIUSHI на Животните Глава Скулптура Ѕид Полица Виси Индустриски Дизајн Декорација водовод Складирање Позадина Pendant Shelfsturdy Shackle Структура Rackstyle Најдобри Hangings Додатоци
  • -20%
  • -20%
LIUSHI на Животните Глава Скулптура Ѕид Полица Виси Индустриски Дизајн Декорација водовод Складирање Позадина Pendant Shelfsturdy Shackle Структура Rackstyle Најдобри Hangings Додатоци

LIUSHI на Животните Глава Скулптура Ѕид Полица Виси Индустриски Дизајн Декорација водовод Складирање Позадина Pendant

DEN 1404.00

Достапност
Достапно за нарачка

✱Полица има висока стабилност дизајн, висок квалитет на дебел материјал производство, уникатна изработка, посилни носивоста, повеќе стабилно и безбедно. ✱Забелешка : На производи се сите физички фотографии.Поради фактори како што се снимање технологија, светло, дисплеј, итн., ве молиме погледнете го вистински производ : . ✱Здрав shackle структура дизајн, едноставен дизајн кука, ефикасно го намалуваат сила област, се повеќе издржливи!. ✱Ултра-дебела рамка структура, со користење на традиционалното рака-насликани изработка, таписерии и прецизен, го прави производот повеќе украсни, ја подобрува целокупната визуелен ефект на мебел, и може да се смета како дело на уметноста. ✱За големината : Бидејќи големина и големината на стоката се мери со рака, и производни серии се различни во различни времиња, може да има некои грешки, и умот е внимателно да се пука.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ГОЛЕМИНА : 31 во W x 4 во D x 5 во.СТИЛ : Stafford помеѓу е подготвен да се наслика или да ја напуштат природни за пр�

Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи

достапни во thre големини : Мали 15cm висок, средни 20cm високи и големи 25cm висока.достапни во 16 бои.направени о

Во исто време, ние сме секогаш се стреми да се направи секој детал совршен и се посвети на давање на наши�

Ќе добиете 3 пакет од не ' рѓосувачки челик варијабилна полиците и 6 завртки.Можете да го користите да се �

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач�

Големина : Дрво Виси Полици : 18" во висина, дрвена полица е 17" во должина.Месечината pahse ѕид виси : 55" должин�

Удобно потпирачи за раце : најлон потпирачи за раце, исполнет со мека и издржливи сунѓери за да се заштит

достапни во thre големини : Мали 15cm висок, средни 20cm високи и големи 25cm висока.достапни во 16 бои.направени о

16инчен гроздобер темно кафеава боја на дрво ѕид монтирани entryway лебди полица совршен за чување mail и мали

Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Добредојдовте на нашата продавни�

Модерна, необичен ѕид полица.Материјал : Метал.Боја : црна.Грижа инструкции : Избрише се чистат со влажна

Најдобар Избор Во кујната, пловечки полица може да се користи за да се стави леќата шишиња, пешкир носит

Овој вид на ткиво на задна врата кука рамка на облека закачалката е, исто така, декоративен и функционал�

Силен материјал, не се подложни на судир штета, дебела и стабилна носат.Класичен ковано железо, мултисло

✿Земја Селски Оркестарот : Тоа може да донесе малку на земја рустикален стил во вашата куќа со оваа прек

Удобно потпирачи за раце : најлон потпирачи за раце, исполнет со мека и издржливи сунѓери за да се заштит

Please wait...