0
clear
  • Freeda Европската човечка коса перика - Shlomit Медиум Браун со определување на Кожата Врвот Големина M
  • -20%
  • -20%
Freeda Европската човечка коса перика - Shlomit Медиум Браун со определување на Кожата Врвот Големина M

Freeda Европската човечка коса перика - Shlomit Медиум Браун со определување на Кожата Врвот Големина M

DEN 278.40

Достапност
Достапно за нарачка

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно со слоеви под, давајќи Shlomit дополнителен волумен.Freeda перики се направена од 100% природни Европската косата расте и избрани за оптимален обем и богатството.Коса : 100% Природни Необработени Коса : 100% Природни Необработени Стил : Shlomit SKU : G3000 Капа Големина : M Боја Опис : Медиум Браун со нагласува Боја Код : 8/6 Губење на Ветер : Кожата врвот Коса Должина : Медиум Процес : рачно изработени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Природна боја изгледа природно Не restyle косата премногу често премногу тешко,или на косата, лесно ќе се д

【Коса Материјал】 Целосно машинанаправи перика, долгата брановидна перика е направен од висококвалите

Природни и еластична.Европски и Американски пред чипка перика.Слатка и симпатична симулација на скалпо

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја

Пакет 4 предмети : Alana Перика од Аморе, Christy е Перики Q & А Книшка, Beauti Mark Синтетички Шампон & Широк Заб Чешел

1 .Headband Перика : Нов моден дизајн тело бран човечка коса перика со еластичен headband,без лепак и лесно да се н

па ние ви препорачуваме да не ја покријат косата кога ќе го носат вашиот headband перика, покажуваат вашиот

5 инчи【Пакет Содржина】перика + на hairnet【ве молиме Имајте на ум】1 Ве молиме да се разбере, според прилаго

Како вашиот перика беше испратена надвор, откако таа била произведена, има можеби малку надвор од форма

Прилагодлива Големина : Постојат два прилагодување ремени во внатрешноста на перика, која може да се ис

Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста.ако не,ние ќе ги организираме

Премиум Чипка Мус Багра – Идеален за жени користење чипка перики, синтетички ткае, природни плетенки, и

Природни и Реални, Прави Кратки Боб Перики Чипка Затворање Перика Човечка Коса.Боб чипка пред перики чо

БОЈА : Главната слика покажува RL6 / 28 Bronzed Sable боја; Bang Дополнителните Пред : 3 1 / 2", Круна 8 1 / 2", од Страна на :

Меки и удобни.Убавината Засекогаш Перика е направен од 100% богородица човечка коса и висок квалитет на ч

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1500 MADALYN Продажба Перика Боја : 613 / Боја се Прикажани на модел : 613...

Please wait...