0
clear
  • (1000pcs) 1/4-28X1-3/4 MS24693-C Филипс Рамен 100 Степен Машина Завртка Нерѓосувачки Челик DFAR
  • -20%
  • -20%
(1000pcs) 1/4-28X1-3/4 MS24693-C Филипс Рамен 100 Степен Машина Завртка Нерѓосувачки Челик DFAR

(1000pcs) 1/4-28X1-3/4 MS24693-C Филипс Рамен 100 Степен Машина Завртка Нерѓосувачки Челик DFAR

DEN 14934.00

Достапност
Достапно за нарачка

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи. 1/4-28 X 1-3/4. Рамна Глава 100 Степен; Филипс Диск.Нерѓосувачки Челик.MS24693-C16. 1/4-28 x 1 3/4 MS24693-C Филипс Рамен 100 Степен F/T Машина Завртка 300 Серија S/S DFAR.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Направени на автентични 304 од не ' рѓосувачки, заврши во спецификацијата, да обезбеди гаранција за квали

Видот На Производите : Завртки.Машина Завртки Се Навој Сврзувачки Елементи Кои Се Обично Се Користи Со О

Име на производ : Подесувате Отпорни Завртки; Пакет Содржина : 10pcs x Подесувате Отпорни на Завртка.Главна

Модел : M5x75mm ; Завртка Должина : 75mm / 2.95"; Теренот : 0.8 mm / 0.032" ; Завртка Главата Кол : 10мм / 0.39".Пакет Содржина

#1032 X 1 / 2".Станот Филипс / Слот Комбо Диск.Целосната Тема.Челик ; Цинк Позлатен ; ASME B18.6.3; SAE J82...

Име на производ : Подесувате Отпорни Завртки; Пакет Содржина : 20pcs x Подесувате Отпорни на Завртка.Главна

5 / 1618 X 11 / 2 Машина Завртки.Копчето Главата.Хексадецимален Штекер Pin Диск.Легиран Челик.Подесувате Отпорн

Глава Тип : Pan head филипс.Дијаметар & Должина : #10 X 1 / 2 инч.Се користи за да се закачите на лим со други тенок

【Спецификација】 : се Вози Тип : Филипс; Глава Стил : Pan Head; Навој Дијаметар : 1.7 мм (М1.7) 【Функција】 : Станда

Се користи за да се зацврсти метални делови заедно.Цинк заврши за умерена заштита од корозија.Се зацврс

Ние, исто така, функција на целосна линија на САДнаправени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8

M3 x 12mm Црна Најлон Метрички ФилипсДупчиња Пан Глава на Машина со Завртки.Количина : многу од 100 парчиња.Ма

036"Нишка на Теренот : 40 Thread Теренот Тип : Coarse Thread на Ветер : Right Thread Покриеност : Full System на Мерење : Inch Material : Н

Големина : М81.25 X 45 MM.Пан Главата, Филипс Диск.Користење со ореви или preнавој дупки на ист дијаметар & нишка

3 / 8"16 X 4".Машина Завртки, Круг Главата, Cruciform Одморите Диск.stainless_steel_188 3 / 8"16 X 4", Надворешно Навој сврзувачк

【ВИСОК КВАЛИТЕТ на 304 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК】М3 машина завртка комплет се направени од 304(188)Нерѓосувачки Ч

#1024 X 1 Машина Завртки.Копчето Главата 6Лобус Pin Вози Torx Бренд 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесувате Отп

ПРОИЗВОД SPECIFICATIONSPart # : 0000201454 Fastener Тип : Машина Завртка 6 Лобус Пан Head Size Опис : #1032 x 1 Diameter / Номинална Големи

Вграденво миење главата.Climatek обложени и најтврдокорните челик.НАЛОЗИТЕ извештај ESR2442 Користи GRK малку Т

Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Дизајниран со Филипс главата и 304 че

Големина : 1 / 4 инчи20 X 2 инчи.Рамна Глава, Филипс Диск.Користење со ореви или preнавој дупки на ист дијамета

#832 X 2 Машина Завртки.Станот Countersunk Head.Хексадецимален Штекер Pin Диск 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесув

Подесувате отпорни завртки се обезбеди повисоко ниво на безбедност за вас со своите вози дизајн, кој го

Модел : М2.5x10mm; Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик; Завртка Должина : 10мм / 0.39"; Теренот : 0.45 mm / 0.018"; Заврт

【Димензии】 Модел : M4 x 50mm; Завртка Должина : 50mm / 1.97"; Теренот : 0.7 мм / 0.03"; Завртка Главата Кол : 8mm / 0.31" 【Ма

Мерка М4 машина завртки,Навој Дијаметар : 4mm, Нишка на Теренот : 0.7 мм, Нишка Должина : 50 mm.Главата Големина :

188 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила.Дупчиња диск има линеарна слот за у

Please wait...