0
clear
  • Gigabyte B550 Aorus Елита AMD матична Плоча
  • -20%
  • -20%
Gigabyte B550 Aorus Елита AMD матична Плоча

Gigabyte B550 Aorus Елита AMD матична Плоча

DEN 3575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 128 GB DDR4 матична плоча.Чипсет : AMD B550. ATX форма фактор.Пристаништа : 2 x USB3.2 Генералот 2 Тип-А, 1 x Ethernet LAN (RJ-45), 5 x Digital audio out 1 x HDMI, 4 x USB3.2 Генералот 1 Тип-А, 2 x USB2.0. Поддржува Windows 10 x 64. Во темнината, starless ноќ, сокол штрајк страв во срцето на својот плен.Дури и со минимална видливост, сокол pinpoints својот плен и трпеливо предвидува совршен момент да пикирам за да го убие.Сокол со своите ласерски остар поглед доминира темнината на ноќта на истиот начин како што AORUS Core Осветлување осветлува огромното AORUS екосистем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Робустен Моќ Дизајн : 8+2 Dr MOS моќ фази со алуминиумски chokes и издржливи кондензатори обезбеди сигурен моќ �

Направени од висококвалитетен материјал, издржлив, цврста и стабилна за нас да се користи.Замена на ста�

【ЗА INTEL ASUS】Z590 / H570 / Q570 / B560 / H510 серија, Z490 / H470 / Q470 / B460 / H410 серија, Z390 / Z370 / H370 / Q370 / B365 / B360 / H310 серија, X299 сери�

Функција : 1.Поддршка нормална меморија и ECC меморија на серверот не може да се меша во исто време.0 / Gigabit м

искуство елита перформанси во игри, дизајн, снимање на, содржина создавање и интензивна мултибарањата.П

Приклучок : LGA1155 Меморија : 4x DIMM.Складирање Опции : SATA.Форма Фактор : ATX.Tyan S5512 Intel Приклучок за LGA1155 DDR3 SATA 6 GB /

Лаптоп, лаптоп плоча логика главниот систем одбор.Dell Latitude E6320 со интегриран CPU Intel i52520 M.DDR3 RAM меморија (2 сл

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PCB.Net Тежина : 13g; Пакет Содржина : 1 x Моќ Конвертор.Модел : XL6009(CN6009);

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

Синхрони исправање, Висока ефикасност, 6.Висок квалитет на USB порт.Ултраниска статична струја 0.Не треба �

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

493987001 – Горниот Капак (вклучува Touchpad, Touchpad кабел, Отпечатоци читателот одбор w / кабел) 493986001 Прекинувач П�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

8 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 8 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 30

Каде што постои мост, тоа е можно да се влезе во piezoelectric елемент (PZ1 и PZ2), може да биде директно на текст (VIN)

Можете да ја промените нула, или нула W како У диск преку P4wn P1 P4wn P1 проектот се, и го користат тоа како Bad USB

Мобилен Телефон Камера Заштитник,Highdefinition, ultrathin прецизни и точни дупка дизајн, ќе не блокира флеш кога п�

Please wait...