0
clear
  • NSKI Оригинални HW-5L LED Монтажни Рачка за Чистење
  • -20%
  • -20%
NSKI Оригинални HW-5L LED Монтажни Рачка за Чистење

NSKI Оригинални HW-5L LED Монтажни Рачка за Чистење

DEN 2567.76

Достапност
Достапно за нарачка

-Модел : HW-5 L. - Отстранлив се справи со многу светлина и широк приказ. - На рачка случај е направен од специјална пластика, која е еколошки и издржливи. - Компатибилен со UDS серија. - Може да се autoclaved под висока температура на 135 ℃ и притисок на 0.22 Mpa.Функција : - Size : 4.72*1.18*1.18 во - Нето тежина : 1.94 оз - Бруто тежина : 2.47 оз Пакување : 1 парче HW-5 L.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

191MAYDAY Оригиналот Сосема Нов Брза Испорака Виткање Преносни Camouflaje Носила Итен Опрема.ОПИС : foldaway носил

Chewable Таблети во освежување Чисти Нане вкус.Свеж здив таблети работат понапорно отколку типични непцата

Стоматолозите можат да обезбедат прецизни третман со удобноста за сите пациенти со нашите инструменти.

Целосно Да Се Трансформира Во Вашата Насмевка Во Приватноста На Вашиот Дом За Неколку Минути!.Светла бе

Опремени со јасни светла LCD, јасна слика и различни бои укажуваат на траекторијата на датотека јасно.Врз

#1 Паста за заби Бренд во Америка P&G пресметка врз основа на U С пријавени продажбата на податоци за год кр

Please wait...