0
clear
  • 2X Сапун Фармацевт Нерѓосувачки Челик Сапун Лосион Шише Фармацевт Кујна Бања Бања Прибор Сапун Фармацевт Туш Организатор Сапун Чинија, Кујна Оркестарот Автоматско
  • -20%
  • -20%
2X Сапун Фармацевт Нерѓосувачки Челик Сапун Лосион Шише Фармацевт Кујна Бања Бања Прибор Сапун Фармацевт Туш Организатор Сапун Чинија, Кујна Оркестарот Автоматско

2X Сапун Фармацевт Нерѓосувачки Челик Сапун Лосион Шише Фармацевт Кујна Бања Бања Прибор Сапун Фармацевт Туш Организатор

DEN 1099.20

Достапност
Достапно за нарачка

Поставување на сапун диспензерот за вашата кујна контра или бања суета и веднаш да додадете шарм на било оркестарот Сапун диспензерот за кујнски мијалник Сапун диспензерот за бања Рака sanitizer фармацевт.Кујна сапун фармацевт со сунѓер носителот на Сунѓерот и сапун фармацевт Течен сапун фармацевт Кујнски мијалник сапун фармацевт Туш сапун фармацевт Автоматско пенење сапун фармацевт Сапун пумпа Кујна сапун фах Рака сапун точење за бања Стакло сапун фармацевт со пумпа Сапун сад Рака сапун пумпа Бања countertop сапун точење Пластични сапун фармацевт Сапун диспензерот за кујна пример, перење на садови за течни диспензерот за кујна Сапун фармацевт ѕид Детергент фармацевт Пумпа шише Стакло пумпа шише Автоматско рака сапун фармацевт Сапун пумпа фармацевт Сензор сапун фармацевт Ѕид сапун фармацевт Сапун и лосион за диспензерот поставите Сапун фармацевт пумпа замена Сапун фармацевт пумпа. - На Сапун Фармацевт со 304 од не ' рѓосувачки челик пумпа, можете да го користите за долго траење на времето. - 360° rotatable и отстранлив пумпа главата, лесен за употреба, тоа е заменливи исто така, можете да го промените тоа, кога тоа не е во добра состојба, така што на шише може да се користи многу пати да ви помогне да заштедите пари. - Транспарентно стакло шише со скали, сапун капацитет јасно видлива, и тоа е refillable дизајн, заштеда на пари и одлична за DIY тело лосиони, течни сапуни, телото се мијат и повеќе.Сапун Фармацевт е со цел да го направат вашиот живот полесно и бања, садопери, бања, и други суета и санитарни област во внатрешноста на куќата, канцеларија, училиште, трговски центри, ресторани или било кој други места изгледаат повеќе привлечни и стилски.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ШИРОКО се КОРИСТИ : занает, пепелниците се идеални за училници, daycares, детски градинки и дома училишта.Тие

Издржливи акрилик аптека тегли се комбинираат УБАВИНА со организацијата.Класичен но СТИЛСКИ изглед е ф

1" Height ] + 1 пакет 10oz памук круга фармацевт + 4 јасно етикети со црна претходно печатени зборови (Памук Топки

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик / Polystone.Боја : месечинатасива / сребро.Димензии : 10 x 10 х 8,5 см.На blomБања Скл

Lidded канистер има памук брисеви, памук топки, бања соли и други бања додатоци.ПЕТ пластика и хром изградб�

Мултифункционални : Продавници памук топки, памук брисеви, шминка влошки, чепкалки за заби, кармини, усн�

Производ Големина : Памук Брис Носителот има 2 тегли поврзан, и големината на малите еден е за 6.8*10.5 / 2.68*4.

*Ги користите во кујната шалтери за да се задржи суви состојки безбедно,или чувајте ги на вашиот суета з�

МАТЕРИЈАЛ : пластични садови се изработени од нетоксични, здрав стакло.Едноставен и елегантен дизајн е �

СКЛАДИРАЊЕ НАПРАВИ СТИЛСКИ : Овие елегантни канистри продавница потребни суета staples и да се обезбеди де�

1 Автоматски сензор ви обезбедува на санитарните неtouch и лесензакористење искуство без прекумерна spillages

ПАКЕТ : доаѓа со 3 акрилик чување на кутии и 3 капаци, две на чување на кутии имаат добри воздух стегање; др

Таписерии изработка, површината е светла и чиста.На работ на садот е мазна, така што тоа нема да му наште�

Засилен buttonholes се одлични за секаков вид на прстени или куки.СКЛАДИРАЊЕ НАПРАВИ СТИЛСКИ : Овие елегантни

СКЛАДИРАЊЕ НАПРАВИ СТИЛСКИ : Овие елегантни канистри продавница потребни суета staples и да се обезбеди де�

Може да се одржи многу козметички производи, како што се шминка памучна подлога,Кармини, и така натаму.Д�

[Funtional складирање] Овие qtip диспензерот се совршени бања садовите за складирање за мали предмети, многу п�

Произведени со висок квалитет и премиум материјал, издржлив и употреба.Рабовите се мазни, полиран непре

Тие се многу погодни за употреба во бањата и суетата на маса да се одржи псовети и памук влошки...

Да ги искористат предностите на ѕид простор за да се спаси десктоп простор.Флип може да биде лесно да се

2 поставете монтажни дизајн, тоа може да се сместат памук влошки и swbs заедно, заштеда на простор и да ја з�

Држи памук влошки чисто, уредно наредени и видливи Доаѓа со капак, тоа може да ги задржи сите на неговит

Погодно за чување на памук топки, тампони, алкохол, газа облекување лента итн.Лесно да се чисти и повторн

Функционална и Убавина Во Секој Простор Овие аптека тегли се добри декор елементи, додатоци за повеќет�

Меки кутре pullover се препорачува да се користи во топло лето, лесно да се носат и лесен за чување.Куче ладе�

Please wait...