0
clear
  • Супериорен Ритам Песна Тркала,Лизгачки Вратата Ролери,Тешки Цврсти Штала Вратата Casters 304 од не ' Рѓосувачки Челик Слајд Портата Хардвер,Најлон Castor за Мебел,за Индус?
  • -20%
  • -20%
Супериорен Ритам Песна Тркала,Лизгачки Вратата Ролери,Тешки Цврсти Штала Вратата Casters 304 од не ' Рѓосувачки Челик Слајд Портата Хардвер,Најлон Castor за Мебел,за Индус?

Супериорен Ритам Песна Тркала,Лизгачки Вратата Ролери,Тешки Цврсти Штала Вратата Casters 304 од не ' Рѓосувачки

DEN 1826.40

Достапност
Достапно за нарачка

Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во вашата гаража.Тие се цврсти решение за лесно позиционирање на вашиот челик стои на било посакуваната област и други опасности и annoyances.Материјал : макара е направен од високо-квалитет најлон материјал, 304 нерѓосувачки челик заграда, фиксна водич железнички, не е лесно да се деформира, носат-отпорни, рѓа-доказ, со голема сила, добра флексибилност, силни и издржливи.Флексибилност : Двојна носечка структура, со добра лизгачки својства, стабилност, флексибилност и удобност, и за труд заштеда.Обезбедува поголема флексибилност и подобро користење на расположливите подот.Примена : едноставна и практична патот ролери дека го користи гравитација да се укине работа.Целта е да се користат јажиња или жица јажиња да се откажам тешки предмети или намалување на внатрешните и надворешните оптоварувања.Капацитет : Тешки-должност casters и здрав водич лежишта донесе огромен оптоварување на вашиот проект.Нејзините V облик/U-облик/H-облик дизајн ја прави работата неспокојот.Особено лесен и лесно да се одржува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заварени челични екстра тешки вртливата casters, екстра силно завртување главата дизајн, со "стоптоп' кочни

Зошто ви е потребна?Вие само треба да го залепите нерѓосувачки челик универзална воланот на дното на ку

Тркала Дијаметар : 3 инчи; Тркала ширина : 50 MM; Тркала дијаметар : 75mm.Имајќи : 600 KG / еез.Материјал : висока

Стабилна и флексибилна, тивко и носатотпорни, подготвени за употреба.Таписерии изработка, трајни, светл

Тркала : Направен од висококвалитет еластична тврда гума, во мазна возен квалитет "Blickle Лесно Roll", многу в

Зошто ви е потребна?Вие само треба да го залепите нерѓосувачки челик универзална воланот на дното на ку

ПЛОЧА ГОЛЕМИНА : 2.МОНТАЖА ДУПКА ДИМЕНЗИИ : 0.Вкупна Висина : 6" (152mm).Премиум Рициново тркала се направени о

5 / 16" AISI 1045 топлина третираат челик едно парче врвот плоча.Нозете се заварени од внатре и од надвор за доп

Зглобот 50mm (2") Воланот.НеОзначување Полипропилен 121 / 32 x 121 / 32" (Гром Дупки 11 / 4 X 11 / 4") завршна Плоча.Црна со

41 / 4" вкупна висина, 11 / 4" вртливата доведе и 225lbs капацитет.На Versa Trac 27 серија casters да обезбедат решенија за

Услуга Рициново е ненадмината во квалитетот, сигурноста, и одличен услуги на клиентите.На врвот за закл

Капацитет : 1000 кг.Тркала Кол.x W : 6x2".Вкупна Висина : 71 / 2".Delrin Ролери Имајќи.Оваа рициново е дизајниран за те

Воланот апсорбира шок и вибрации и обезбедува тивка работа, и е погоден за поаѓајќи од мала до средна но

Влажни и правливи површината негативно паста, ве молиме чисти прв и задржи за да се исуши.Широко се прим

Заварени челични тешки вртливата рициново, силно завртување главата дизајн.Гуми / Упатуваа : 2компонент

Тркало Пречник : од 1,5 инчи; Тркало ширина : 26 MM.Имајќи : 80 KG / еез.Материјал : висока цврстина челик.Примена

Солиден 5 / 16in.riveted кралот pin.Двоентопка raceways обезбеди дополнителна сила, и вртливата способност.Цинк еле

Школка Милиони Носители.Ротари Алатка за Сопствениците и Додатоци.Обработка.СЕЧЕЊЕ АЛАТКИ.Крај Милион

Заварени челични екстра тешки вртливата casters, екстра силно завртување главата дизајн, со "стоптоп' кочни

Обичен Тркала Имајќи.Зголемените Димензии 1 3 / 4" x 3".Вкупна Висина 4 13 / 16".На оптоварување 140 кг.Рициново За

Зглобот 50mm (2") Воланот.НеОзначување На Термопластични Гума 121 / 32 x 121 / 32" (Гром Дупки 11 / 4 X 11 / 4") завршна Пло

Школка Милиони Носители.Ротари Алатка за Сопствениците и Додатоци.Обработка.СЕЧЕЊЕ АЛАТКИ.Крај Милион

Школка Милиони Носители.Ротари Алатка за Сопствениците и Додатоци.Обработка.СЕЧЕЊЕ АЛАТКИ.Крај Милион

Овие тешкидолжност Зелена серија дизајн casters ќе додадете уникатен изглед на вашиот мебел.Се препорачув

За последните 100 години, сме си заработи репутација за изградба на индустриски повеќето трајни casters и тр

Капацитет : 1000 кг.Тркала Кол.x W : 8x2".Вкупна Висина : 91 / 2".Delrin Ролери Имајќи.Оваа рициново е дизајниран за те

Капацитет : 850 lbs.Тркала Кол.x W : 6x2".Вкупна Висина : 71 / 2".Овие Тип на 303 Нерѓосувачки Челик Vжлеб Casters беа наме

Ние секогаш се обезбеди на производи по поволни цени и ги продаваат на најдобар квалитет и функционални

Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 2 x Навој Матични Рициново Тркала.Име на производ : На

Please wait...