0
clear
  • Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 13 Орев Дрво Се Справи Со Боуви Нож Со Кожа Обвивка
  • -20%
  • -20%
Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 13 Орев Дрво Се Справи Со Боуви Нож Со Кожа Обвивка

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 13 Орев Дрво Се Справи Со Боуви Нож Со Кожа Обвивка

DEN 4223.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 13" Орев Дрво Се Справи Со Боуви Нож Со Кожа Обвивка.Дамаск Челик Лов Боуви Нож.Тактички Боуви Опстанок Ловечки Нож.Лов Боуви Нож со Слободни Обвивка.Вкупна Должина : 13 Инчи Нож Должина : 8 Во.Се Справи Со Должина : 5.Нож/Меч Тип на : Фиксен Сечилото Тип на Челик : 15 N20 + 1095 Цврстина : 55 HRC Број на Слоеви : 350-450 Шема : Пресврт се Справи изработени од дрво и Дамаск guard Обвивка : Кожа Обвивка Карактеристики : Full Танг Сите Намена Брз Продор Долготрајни Лесно да се Носат Обвивка Вклучени Удобен Зафат Остар Раб Трајни Ова го прави голем празник подароци, Божиќ Сегашноста, Денот на Таткото, изненадување за вашиот сопруг/сопруга.Користете можност за Лов, Кампување.Вкупна Должина : 13 Инчи Нож Должина : 8 Во.Се Справи Со Должина : 5.Нож/Меч Тип на : Фиксен Сечилото Тип на Челик : 15 N20 + 1095 Цврстина : 55 HRC Број на Слоеви : 350-450 Шема : Пресврт се Справи изработени од дрво и Дамаск guard Обвивка : Кожа Обвивка Карактеристики : Full Танг Сите Намена Брз Продор Долготрајни Лесно да се Носат Обвивка Вклучени Удобен Зафат Остар Раб Трајни Ова го прави голем празник подароци, Божиќ Сегашноста, Денот на Таткото, изненадување за вашиот сопруг/сопруга.Користете можност за Лов, Кампување и на Отворено за Мажи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одличен подарок : Дали сте во потрага за една симпатична подарок за мајка мида биде партија или на 1ви ро�

Оваа мека и дише ткаенина е добро за удобно ноќен сон 【Лесно се Грижи】Машина за миење со ладна вода, неж

Литиум Монета Батерија : Duracell е 2016 година 3 V монета батерии обезбеди сигурен, долготрајни моќ за вашиот gl

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

МОДЕРНАТА FARMHOUSE ДИЗАЈН : Овие модерни ѕид светлина тела се направени од метална конструкција, црвена зав

100% задоволство : Ако имате било какви прашања пред или по продажба, ве молиме слободно контактирајте со �

Дигитална камера : точно боја 3584x2748 пиксели (10 M пиксели) 0.Овој микроскоп е идеален за клинички канцелар�

Дизајн надополнува рустик и модерна farmhouse дома décor акценти, како и урбаните индустриски и крајбрежни вн�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Бренд : Totovy Material : Цврсто дрво + metal Color : white Shape : rectangle Size : види picture Function : dustproof, Водоотпорни, Со фиока.Убави�

【Наутички декорација стил】 : Тоалетна хартија носителот стојат користи антички бања наутички дизајн, �

СКЛАДИРАЊЕ БИН ДИМЕНЗИИ Надвор (107 / 8Инчен x 11Инчен x 5Инчен), во Внатрешноста (101 / 4Инчен x 10Инчен x 43 / 4Инче�

Патент : НИ 9,926,105 B2 ; ДЕ 20 2014 101 047 U1 ; ZL 2014 година 1 0386688.1 BPA free.Корисникот пријателски со едноставно popup за да �

Тежина : 1939g; Рачка за Отворање Агол : 0; Одржување Капацитет : 3400 Kg; Модел Бр : GH40380 Бар Отворањето Агол : 0; Ди

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за пом

Please wait...