0
clear
  • 01 Професионални Отпорни на Топлина се Покрие, Не-Токсични Коса Straightener Подлога, за Косата Домашна Употреба Коса Салони Поколеба(Црна)
  • -20%
  • -20%
01 Професионални Отпорни на Топлина се Покрие, Не-Токсични Коса Straightener Подлога, за Косата Домашна Употреба Коса Салони Поколеба(Црна)

01 Професионални Отпорни на Топлина се Покрие, Не-Токсични Коса Straightener Подлога, за Косата Домашна Употреба

DEN 1174.80

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно да се чисти, погоден за професионални коса салон и за домашна употреба.Тока прстен дизајни, прегрее косата алатка е целосно завиткан за заштита на десктоп од оштетување.Свитлива и преносни, лесен за складирање и за носење, особено погоден за патување употреба.Има отпорни на топлина и против пролизгување функција, совршен за чување на косата straightener или виткање железо.Користење на високо-квалитетни силиконски материјал, безбедно и не-токсични, флексибилна употреба.Функција : 1. Користење на високо-квалитетни силиконски материјал, безбедно и не-токсични, флексибилна употреба.2. Има отпорни на топлина и против пролизгување функција, совршен за чување на косата straightener или виткање железо.3. Тока прстен дизајни, прегрее косата алатка е целосно завиткан за заштита на десктоп од оштетување.4. Лесно да се чисти, погоден за професионални коса салон и за домашна употреба.5. Свитлива и преносни, лесен за складирање и за носење, особено погоден за патување употреба.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Коса Straightener Отпорни на Топлина Pad Material : Silicone Optional Боја : Црна, Blue Scope на Употреба : Погоден за професионални коса салони и во домашни use Size : Прибл. 167 x 230mm / 6.6 x 9.1 in Package Листа : 1 x Силикони Подлога.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

❤ 3 D подвижна плоча, на 30 години зголемувањето на температурата, дури и топлината, брз косата, долготрае�

Automatic го исклучи за да се префрлите на вашиот styler исклучување по 60 минути некористење.Плочи заклучување

2" Плочи за тесни бранови, јачина, и crimpкако текстура.Турмалин Керамичка Технологија намалува frizz и додав�

НАШАТА ФИЛОЗОФИЈА.SB2 Од Sutra беше основана од страна на група на страсни косата професионалци, кои се обид

[ 2021 надградба дизајн 2 во 1 Мултифункција на Косата Straightener & Curler] ви Помогне да заштедите пари, така што мо

25 чешел заби се рамномерно загревање, и чешел нема да се повлече за коса, намалување на штетата до губење

Исто така, на 360°кул струењекружење може да се задржи вашата коса далеку од прегреат штета со 25℃ струење

【ПОВЕЌЕ СЈАЈ】Ова 5во1 рамни железо плоча е исполнет со нано сребро, argan масло, турмалин, и титаниум.Тоа е

Професионални Коса Straightener : Тоа не е само погодна за barbershops или фризери, но, исто така, може да се користи �

Директно елегантни стилови, меки кадрици и beachy бранови; 1 1 / 4инчен Барел.Иновативни 1начин ротација техн�

1 Негативните јони за нега на коса не ја оштетува косата : Негативни јони се неутрализира позитивни обви�

Зачувај вашето време : Професионални коса straighteners со MCH, нова коса апаратот греење стандард.Овој стан жел

1 Брзо греење, загреете време е 60тите години, брзо затоплување и користење 2 Сува и влажна, погоден за раз�

Вашиот приватен косата стилисти да се стил на вашата коса во движење!Направи брз контактup фризура да се

56 инчи Пакетот Вклучува : 1 x Коса Зацврстување на Железо 1 x прирачник за Корисникот(Кинески) 1 x Полнење пр

Електрични Топла Чешел Косата Straightener Топлина Притискање Чешел Керамички Виткање Рамен Железо Curler Диза�

1 Anion керамичка облога ја штити косата и го спречува frizz : површината на грејната плоча усвојува нов тип н�

❤ Лесно да се Работи : Оваа 2 in 1 Мини Коса Straightener Керамички Турмалин Плоча може лесно да се созд совршено

Тока дизајни, прегрее косата алатка е целосно завиткан за заштита на десктоп од оштетување.Свитлива и п�

Комерцијален Црното Злато стил површината промовира дури и топлината за конзистентност.Опис на произв�

Нашите Професионални Губење на Железо има се што ви треба, што е можно и удобен за вас да се стил на вашат

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Повеќе го користат методот, може да се користи како не се лизга влошки и топлинска и�

1 Керамички глазура слој : здрав керамички глазура слој ослободува голема количина на негативни јони се

ТОПЛИНА ОТПОРНИ : Одлична топлина отпорни мат.Топлина отпорни до 480 степени Целзиусови,грижете сеслобод

Ладење Брзо Не се Лизга : Бран Дизајн отпорни на Топлина мат за подобрување на топлина дисипација на заг�

Мини Големина за Дневни и Патни Употреба Овој мал коса железо со 110 V.Треба да додадете на напон конверти

1 во Пакет Листа : 1 x Силикони Подлога Користење на висококвалитетни силиконски материјал, безбедно и не�

nstant Подготвени Up PLAVOGUE еден удар зацврстување чешел карактеристики PTC технологија која обезбедува една�

[ROTATABLE МОЌ ЛИНИЈА] во Согласност со ергономски дизајн, рачката е лесен за контрола и да работат PTC греење �

Please wait...