0
clear
  • Evertech 1080P Безбедносна Камера Систем, 32 Channel HD Видео Рекордер со 8TB Хард Диск и (8) Внатрешна/Надворешна Водоотпорна Куршум Камера, 114ft IR Ноќ Vsiion, Движење Откривање, Далеч
  • -20%
  • -20%
Evertech 1080P Безбедносна Камера Систем, 32 Channel HD Видео Рекордер со 8TB Хард Диск и (8) Внатрешна/Надворешна Водоотпорна Куршум Камера, 114ft IR Ноќ Vsiion, Движење Откривање, Далеч

Evertech 1080P Безбедносна Камера Систем, 32 Channel HD Видео Рекордер со 8TB Хард Диск и (8) Внатрешна/Надворешна

DEN 14879.76

Достапност
Достапно за нарачка

Што се Вклучени : 32 Channel HD Безбедносна Камера за Видео Рекордер со 8 TB Хард Диск и 8 на Компјутери. 1080p Adjustabel ( 2.8 mm до 12mm ) Прирачник за Зумирање Куршум Камера.Оваа 32 канал 4in1 DVR поддржува CVBS(Аналогни)/ AHD / CVI/ TVI камери.Можете да го видите и да го следи вашиот систем во реално време, снимање, репродукција или префрлете ги и зачувајте ги снимките на вашиот USB меморија. 8 TB Хард Диск е инсталирана за континуирано снимање.Овој сет содржи само 8 куршум камери и 24 повеќе може да бидат додадени во системот.Меморија за складирање може да се зголеми со додавање на повеќе хард дискови во DVR.Поглед во живо и снимените видео за повеќе уреди, како што се паметен телефон, таблет или КОМПЈУТЕР.Со слободна XMeye СТАН, можете да го видите вашиот систем на iphone/Андроид телефон и можете да го користите web пребарувачот или VM Софтвер на вашиот КОМПЈУТЕР за да пристапите до вашите безбедносни камери.DVR ги поддржува следниве режими на снимање : Континуирано / Manual / Motion / Распоред на Снимање на Сцени.Движење откривање HDMI : 1080p Преглед способност : 32 x 1080 N / 32 x 720p / 32 x 960 H Рекорд режим : Упатство, Аларм, Движење Откривање, Мерењето Video Search : Време, Датум, Настан, да Барате канали Назад до владата : Мрежа резерви, USB пренослив HDD, USB Видео Внесување : 32 Канал BNC Видео Излез : 1ch VGA, 1ch HDMI Аудио Влез : 16 ch РКА Аудио Излез : 1 ch РКА HDD порт : 2 SATA Безжична порт : 3 G, WIFI Напојување : 12 V DC 6 A.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Лесен за Употреба : Без инсталација, се Држи и да се користи директно!Можете да affix на било какви објекти �

◆Добредојдени сите да ги купуваат производите на мојата продавница, кои се достапни и убава! ◆Носи при�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

(1) 800 кг Отворено и Портата Електромагнетни Заклучување CE наведени.Напон на Текст : 12 VDC / 24 VDC, Тековни црт�

8 во Пакет Тежина : 202g Пакет Листа : 1 * Внатрешна Mainframe 1 * паркинг (Надворешен Peephole Камера 3 * Завртки (L / M / S)

Стандард јаз : 1" (25мм) 12" (30cm) води.Самолепливи или завртка планината.На Honeywell943WHМ е бела магнет кој е компа�

Појавување на : значаен дел од накит за вашата сопруга, вашата ќерка, вашите пријатели или да си секојдне

Рака или разоружа Тврдина Security System од Далечина.Работи во опсег од околу 200 метри.Исклучете го алармот ду�

Пакетот вклучува : 1*doorbell Due за причината на компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поин�

Спречување на Криминал : Полицијатастил на црвени и сини трепка на возилото и рефлектори.Точно, се Детек

Име На Производ : Завртка Планината Куќа Број;Дизајн : Број "1" Форма.Материјал : Метал;Главна Боја : Сребро

Мала големина, практично во употреба, елегантен стил, совршена декорација.Фотоелектрически вибрации се

★ Лесно да се инсталира : Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој ком�

Дискретни Енкрипција Процесор : TPM е дискретни енкрипција процесор, поврзан на одбор и одбор е поврзан с�

2)функцијата на јачина на звук прилагодување : постојат три видови на јачината на звукот (висок, среден, н

ВИСОК КВАЛИТЕТ и УЛТРА ТРАЈНИ бизнис или home security знаци направени во САД.Професионално изработени со пре

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

7x10 Инчен Decal.Постојана Лепило.Вода / Weather отпорни.Дизајнирани, произведени и се испраќаат исклучиво од ст

ако имате било какви прашања во врска со производот или инсталација, ве молиме контактирајте со нас...

Please wait...