0
clear
  • CDQYA Американски Ретро Смола корпата за Ѓубре со Капак Домаќинство Дневна Соба Канцеларија со Капак Хартија Бања Пастирски Складирање Бин (Боја : A)
  • -20%
  • -20%
CDQYA Американски Ретро Смола корпата за Ѓубре со Капак Домаќинство Дневна Соба Канцеларија со Капак Хартија Бања Пастирски Складирање Бин (Боја : A)

CDQYA Американски Ретро Смола корпата за Ѓубре со Капак Домаќинство Дневна Соба Канцеларија со Капак Хартија Бања

DEN 14998.32

Достапност
Достапно за нарачка

Европски стил корпата за ѓубре со капак.Еколошки смола материјал.Исклучителен дизајн, секој детал држи подобрување.Свежи и природни Европски стил градина цвеќе ќе ви овозможи удобен живот, уживање.На доброто и релаксирачки Европски стил врежана модели додадете уметничка убавина на вашиот стилски дома.Европски стил корпата за ѓубре со капак.Еколошки смола материјал.Исклучителен дизајн, секој детал држи подобрување.Свежи и природни Европски стил градина цвеќе ќе ви овозможи удобен живот, уживање.На доброто и релаксирачки Европски стил врежана модели додадете уметничка убавина на вашиот стилски дома.Име : Европски стил корпата за ѓубре со lid Material : висок квалитет resin Style : Европски стил, едноставно Европски стил, pastoral Package вклучува : Ѓубре*1(не се вклучат и други екранот производи)Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме д

tabletops, countertops и кафе на маса.Одлично за мали простор за користење.Табела ѓубрето се чисти еднаш, така што �

Функционалност и флексибилност : големина и стил го прават тоа можно да се користи на многу места во ваш�

Врвот со притиснете горниот капак, молчи дизајн, без бучава и исклучување.Користете сценарио : стилски м

ЗАДОВОЛСТВО – Нашите ѓубре лименки се направени од супериорен квалитет кои сигурно ќе љубов.ПОГОДЕН ЗА

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

tabletops, countertops и кафе на маса.Одлично за мали простор за користење.Табела ѓубрето се чисти еднаш, така што �

Капакот може да се спречи ширењето на ѓубре мирис и да се спречи вашиот непослушен миленици од излегува

【Лесен за употреба】 На цилиндрични дизајн го прави ѓубре може да има без мртви агли и лесно се чистат.【

ЧИСТИ, МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Направен од третираат дрво, Вудроу има природно дрво внатрешни работи и е на расп

Ако има нешто во врска со овие мали корпата за ѓубре стил кој не е на исто ниво со вашите очекувања, ве мо�

Нека остварување на мисијата на содржат ѓубре додека не заборавајќи да се биде дома beautifier.Површина е ма�

Функционалност и флексибилност : големината и стил направи ова може да работат во толку многу места во т

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : Овие правоаголна конзерви со вграденво рачки се совршена големина за внатрешноста к�

Може да се стави пластична кеса во корпата за ѓубре, што е повеќе погоден за употреба.Мини големина диза�

Ѓубре може да е од нерѓосувачки челик, градежништвото е отпечатоцидоказ, дупка соотпорни, лесни и издрж�

На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или ду�

Камила црно и бело проверете отпадна хартија кошница направени од смола.Голем памучен ткаенина на каре�

Please wait...