0
clear
  • KPWIN Женска Сатен Наредени Зима Beanie шапка Faux Крзно Пом Врзани Кабел Поврзана Slouchy Beanie Топло Черепот Ски Капа
  • -20%
  • -20%
KPWIN Женска Сатен Наредени Зима Beanie шапка Faux Крзно Пом Врзани Кабел Поврзана Slouchy Beanie Топло Черепот Ски Капа

KPWIN Женска Сатен Наредени Зима Beanie шапка Faux Крзно Пом Врзани Кабел Поврзана Slouchy Beanie Топло Черепот

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Акрилик,Сатен,Faux Крзно.Машина За Миење.Жените Зима поврзана капи се направени од 100% Мека Акрилик кабел надворешниот и Мека свилен сатен наредени, Топла и пријатна, и faux крзно пом на врвот како симпатична зимски оркестарот.Надворешни дебели кабел плетење дизајн, поврзана beanie капи за жените држи главата и ушите и топло, затворен или отворен.Сатенски наредени beanie капа задржи вашата коса од добивање frizzy и poofy.Чувајте ја косата мазна, Тоа се заклучува во влага и да ги штити нашите косата од оштетување за време и подели завршува и го намалува "frizzy коса блуз." Чувајте ја вашата коса изгледате одлично без уништува својот стил или предизвикување штета.Дизајнирани за грижа на сите тип на коса, Една големина одговара на повеќето.Не само што ќе кабел поврзана beanie шапка вака се задржи топло, но, исто така добро еластичен да се приспособат на голем коса, како и да се зачува вашата фризура.Непречено сатен обидел да помогне да се заштитат кадрици и природна коса намалување на заплитане и чувајте ги frizz-бесплатно во текот на Зимата.Оваа Женска сатен наредени зимска шапка е мека slouchy, не во текот изгледа тешка, но направи да изгледа шармантно.Нашите кабел поврзана beanie ви држи стилски во траен тренд.Кабел дизајн со идејата на едноставноста е секогаш она што се извршуваат од време на време што никогаш не добива старомодно.Нашата Зимски beanie шапка се практични за разни активности на отворено и спорт, како утро трчање, велосипедизам, пешачење, скијање, уметничко лизгање, авантура или работат надвор, итн., кој ќе го задржи на вас и вашето семејство топло во есен и зима.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакет Содржина : 1 PC Шапка.Рака Мие Само.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превоз

Еластична затворање.Зимските ракавици сигурно ќе се задржи вашите раце топло и удобно.Меки, лесни и раз�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Крзно.ЛУКСУЗЕН ЛЕОПАРД ПЕЧАТЕЊЕ ДИЗАЈН Sorority Продавница е женска зимски капи крзно, витрини вашиот sorority

Памук,Кожа.Со добар мека тактилни, погоден за различни главата circumferences, удобни и погодни да се носат.Ови�

100% Полиестер.Материјал : Направен Од 100% Полиестер, Дише, Меки, Удобни, Светлина И КожаПријателски.Растег�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Посебни волнени шапка.Да ви донесе топлина во ладни зимски денови.Најдобро за скијање, уметничко лизгањ

Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Не е лесно да се брчка, или намали, може д

Печати на враќање превозот етикета.Може да се носи како черепот шапка, велосипедизам шапка, шлем лагер и

✿fedora капи за жените опремени капи за мажи жени капи новороденче капи деца каубојска шапка смешни шапка

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Една Големина Одговара на Повеќето : Овие beanies с

Повеќе апликации : Овие памук прилагодливи чистење капи се широко применливи на работата или убавина сп

Ретро Валани Ткаенината Дизајн ,направи да изгледа многу елегантна, шапка е едноставен дизајн го прави �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

100% Памук.Двоен Прстен затворање.Рака Мие Само.Една големина одговара на повеќето луѓе, обемот на глават�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Печати на враќање превозот етикета.Овие мажи beanie капи може да биде одличен подарок за роденден, денот на

100% Акрил 【Материјал Опис】100% Акрил 【Производ Перформанси】Топол материјал : висок квалитет еластична �

Please wait...